Kemijsko-tehnološki fakultet u Splitu

Ruđera Boškovića 35

(+385) 021 329-420

Dekanat422 Glavna tajnica421
Prodekan za nastavu423 Prodekan za financije410
Prodekan za znanost412 Knjižnica456
Studentska referada429 Voditeljica referade427 (429)
Računovodstvo-Anita480 Voditeljica računovodstva464
Računovodstvo-Marija428 Služba održavanja446
Protokol426 CIP440
Studentski zbor483 Telefaks329-461

Prizemlje 4. kat 5. kat 6. kat Svi djelatnici

Broj sobe Titula Ime i prezime Telefon e-mail Zavod Broj ključa
B414 Balić Vedrana 491 vbalic@ktf-split.hr ZAK c4.52
B413 Dr. sc. Biočić Maja 490 maja.biocic@ktf-split.hr ZAK c4.51
B406 Prof. dr. sc. Bralić Marija 477 marija.bralic@ktf-split.hr ZKO c4.43
B405 Doc. dr. sc. Buljac Maša 479 masa.buljac@ktf-split.hr ZKO c4.42
B410 Doc. dr. sc. Burčul Franko 472 franko.burcul@ktf-split.hr ZAK c4.47
B411 Dumanić Renata 486 renata.dumanic@ktf-split.hr ZIO c4.49
B414 Ercegović Josipa 491 josipa.ercegovic@ktf-split.hr ZAK c4.52
B407 Izv. prof. dr. sc. Giljanović Josipa 476 josipa.giljanovic@ktf-split.hr ZAK c4.44
B416 Gujinović Luka 495 lukag@ktf-split.hr ZF c4.54
B409 Doc. dr. sc. Kukoč Modun Lea 463 lea.kukoc-modun@ktf-split.hr ZAK c4.46
B402 Doc. dr. sc. Kukovec Boris-Marko 445 bmkukovec@ktf-split.hr ZFK c4.39
B404 Izv. prof. dr. sc. Lučić Lavčević Magdy 449 magdy.lucic-lavcevic@ktf-split.hr ZF c4.41
B403 Dr. sc. Marušić Mirko 450 mirko.marusic@ktf-split.hr ZF c4.40
B415 Mijić Marica 497 marica.mijic@ktf-split.hr ZKO c4.53
B417 Politeo Nives 492 nives.politeo@ktf-split.hr ZFK c4.55
B408 Doc. dr. sc. Prkić Ante 462 ante.prkic@ktf-split.hr ZAK c4.45
B416 Radić Mario 495 mario.radic@ktf-split.hr ZF c4.54
B415 Radić Josip 497 jradic@ktf-split.hr ZKO c4.53
B414 Sedlar Andrea 491 andrea.sedlar@ktf-split.hr ZAK c4.52
B402 Izv. prof. dr. sc. Sokol Vesna 445 vesna.sokol@ktf-split.hr ZFK c4.39
B410 Doc. dr. sc. Škugor Rončević Ivana 472 ivana.skugor-roncevic@ktf-split.hr ZOAK c4.47
B401 Izv. prof. dr. sc. Tomaš Renato 448 renato.tomas@ktf-split.hr ZFK c4.38