KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2024 - KTF - E400
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
2
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
3
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
12:00~14:00 seminar Projektiranje procesa 1_DPT
4
5
6
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 ZKO
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
7
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
8
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
14:00~16:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO
9
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
10
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~13:00 Termodinamika
13:00~15:00 VOIT
11
12
13
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~11:00 Prirodni organski spojevi (PK)
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
14
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
15
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
16
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
17
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
18
19
20
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~11:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
21
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
22
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
23
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
24
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~12:00 Organska kemija II
25
26
27
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Studij farmacija
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
28
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
29
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
30
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
31
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 30
|
Svi 01
|
Svi 02
|
Svi 03
|
Svi 04
|
Svi 05
|
[
Svi 06
]
|
Svi 07
|
Svi 08
|
Svi 09
|
Svi 10
|
Svi 11
|
Svi 12
|
Svi 13
Prikaži tjedan:
Tra 08
|
Tra 15
|
Tra 22
|
Tra 29
|
[
Svi 06
]
|
Svi 13
|
Svi 20
|
Svi 27
|
Lip 03
Prikaži mjesec:
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
[
Svi 2024
]
|
Lip 2024
|
Srp 2024
|
Kol 2024
|
Ruj 2024
|
Lis 2024
|
Stu 2024