KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~11:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~16:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
16:00~17:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
2
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
14:00~17:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
3
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~14:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
14:00~15:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
4
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK-OKB
10:00~11:00 seminar Organska sinteza 1_DK-OKB
11:00~12:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
14:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa F405
5
08:00~10:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
10:00~12:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
12:00~15:00 ZKI
6
7
8
08:00~11:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~16:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
16:00~17:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
9
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
14:00~17:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
10
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~14:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
14:00~15:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
11
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK-OKB
10:00~11:00 seminar Organska sinteza 1_DK-OKB
11:00~12:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
14:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa F405
12
08:00~10:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
10:00~12:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
12:00~15:00 ZKI
13
14
15
08:00~11:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~16:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
16:00~17:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
16
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
14:00~17:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
17
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~14:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
14:00~15:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
18
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK-OKB
10:00~11:00 seminar Organska sinteza 1_DK-OKB
11:00~12:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
14:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa F405
19
08:00~10:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
10:00~12:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
12:00~15:00 ZKI
20
21
22
08:00~11:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~16:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
16:00~17:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
23
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
14:00~17:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
24
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~14:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
14:00~15:00 seminar Senzorske analize hrane 2_DPT
25
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK-OKB
10:00~11:00 seminar Organska sinteza 1_DK-OKB
11:00~12:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
14:00~====> Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa F405
26
08:00~10:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
10:00~12:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
12:00~15:00 ZKI
27
28
29
08:00~11:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK-OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~16:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
16:00~17:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT-ZO
30
08:00~10:00 seminar Analitička kemija 1 1_PK
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
14:00~17:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 15
|
Tra 16
|
Tra 17
|
Tra 18
|
Tra 19
|
Tra 20
|
[
Tra 21
]
|
Tra 22
|
Tra 23
|
Tra 24
|
Tra 25
|
Tra 26
|
Tra 27
|
Tra 28
Prikaži tjedan:
Ožu 18
|
Ožu 25
|
Tra 01
|
Tra 08
|
[
Tra 15
]
|
Tra 22
|
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
Prikaži mjesec:
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
[
Tra 2024
]
|
Svi 2024
|
Lip 2024
|
Srp 2024
|
Kol 2024
|
Ruj 2024
|
Lis 2024