KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Siječanj 2024 - KTF - E400
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~14:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
14:00~16:00 Anorganska kemija 2 2_PK
16:00~18:00 Organska kemija 1 2_PK
18:00~====> Fizikalna kemija 1 2_PK
3
08:00~11:00 Analiza realnih uzoraka 3_PK
14:00~17:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
4
09:00~10:00 Kemija hrane 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane seminar 3_PPT
11:00~13:00 Biotransformacije hrane 2_DPT
13:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva
5
10:00~12:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
12:00~13:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
6
7
8
11:00~13:00 Mikrobiologija hrane - nadoknada
13:00~14:00 Tehnologija prerade maslina
9
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~14:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
14:00~16:00 Anorganska kemija 2 2_PK
16:00~18:00 Organska kemija 1 2_PK
18:00~====> Fizikalna kemija 1 2_PK
10
08:00~11:00 Analiza realnih uzoraka 3_PK
14:00~17:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
11
09:00~10:00 Kemija hrane 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane seminar 3_PPT
11:00~13:00 Biotransformacije hrane 2_DPT
13:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva
12
10:00~12:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
12:00~13:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
13
14
15
16
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~14:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
14:00~16:00 Anorganska kemija 2 2_PK
16:00~18:00 Organska kemija 1 2_PK
18:00~====> Fizikalna kemija 1 2_PK
17
08:00~11:00 Analiza realnih uzoraka 3_PK
14:00~17:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
18
09:00~10:00 Kemija hrane 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane seminar 3_PPT
11:00~13:00 Biotransformacije hrane 2_DPT
13:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva
19
10:00~12:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
12:00~13:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
20
21
22
10:00~13:00 Kvantna kemija - nadoknada
23
10:00~11:00 Kolokvij- Higijena i sanitacija
24
25
12:00~14:00 Biokemija I
26
10:00~13:00 Kvantna kemija -parcijalni test
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina
27
28
29
30
31
10:00~12:00 ZOK
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Sij 22
|
Sij 23
|
Sij 24
|
Sij 25
|
Sij 26
|
Sij 27
|
[
Sij 28
]
|
Sij 29
|
Sij 30
|
Sij 31
|
Vel 01
|
Vel 02
|
Vel 03
|
Vel 04
Prikaži tjedan:
Pro 25
|
Sij 01
|
Sij 08
|
Sij 15
|
[
Sij 22
]
|
Sij 29
|
Vel 05
|
Vel 12
|
Vel 19
Prikaži mjesec:
Stu 2023
|
Pro 2023
|
[
Sij 2024
]
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024
|
Lip 2024
|
Srp 2024