KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Siječanj 2024 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
2
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
3
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
4
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
5
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
6
7
8
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
9
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
10
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
11
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
13:00~18:00 Matematika - Studij farmacije
12
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
13
14
15
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
16
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
17
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
18
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
19
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
20
21
22
14:00~17:00 Tehnologija žitarica
23
10:00~12:00 OKI
24
14:00~16:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
25
26
27
28
29
08:00~09:00 ZAK
30
31
10:00~12:00 ZOT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Sij 20
|
Sij 21
|
Sij 22
|
Sij 23
|
Sij 24
|
Sij 25
|
[
Sij 26
]
|
Sij 27
|
Sij 28
|
Sij 29
|
Sij 30
|
Sij 31
|
Vel 01
|
Vel 02
Prikaži tjedan:
Pro 25
|
Sij 01
|
Sij 08
|
Sij 15
|
[
Sij 22
]
|
Sij 29
|
Vel 05
|
Vel 12
|
Vel 19
Prikaži mjesec:
Stu 2023
|
Pro 2023
|
[
Sij 2024
]
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024
|
Lip 2024
|
Srp 2024