KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Kolovoz 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2023 - KTF - C613
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
13:00~14:00 VOK
2
3
4
5
12:00~13:00 PZN
6
7
8
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Melinda Horozović
9
10
11
12
13
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Božena Kordić
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Petra Ključarić
14
15
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Prančić Iva
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Fani BAkalić
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Grubišić Antonela
13:00~14:00 Odbor za kvalitetu
16
17
18
09:00~10:00 Obrana završnog rada - Maja Knezović
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Ivana Vlaić
19
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Karla Rudan
20
10:00~11:00 Lucija Divić - obrana diplomskog rada
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Maja Šumera
12:00~13:00 Sastanak
21
09:00~10:00 Obrana završnog rada - Marijana Jažić
10:00~11:00 sastanak
22
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada K. Budimir
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Nikola Marić
11:00~12:00 Obrana završnog rada- Ivona Čorić
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Tina Smoljan
23
24
25
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Elena Pedišić
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Ana-Marija Mikulandra
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Ana Katarina Šolić
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Magdalena Laić
14:00~15:00 Obrana završnog rada - Marin Puljak
15:00~16:00 Obrana završnog rada - Mihaela Brnadić
26
09:00~10:00 Obrana završnog rada- Raspudić
10:00~11:00 Obrana završnog rada- Perožić
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Jure Vasilj
13:00~15:00 sastanak
27
13:00~15:00 vijeće
28
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Katarina Usanović
29
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Ivana Roković
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Ruj 17
|
Ruj 18
|
Ruj 19
|
Ruj 20
|
Ruj 21
|
Ruj 22
|
[
Ruj 23
]
|
Ruj 24
|
Ruj 25
|
Ruj 26
|
Ruj 27
|
Ruj 28
|
Ruj 29
|
Ruj 30
Prikaži tjedan:
Kol 21
|
Kol 28
|
Ruj 04
|
Ruj 11
|
[
Ruj 18
]
|
Ruj 25
|
Lis 02
|
Lis 09
|
Lis 16
Prikaži mjesec:
Srp 2023
|
Kol 2023
|
[
Ruj 2023
]
|
Lis 2023
|
Stu 2023
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024