KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Kolovoz 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2023 - KTF - E407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
12:00~14:00 ZIO
2
3
4
12:00~15:00 PTE
5
13:00~15:00 PTE
6
7
10:00~12:00 ZOT
8
10:00~12:00 ZOT
9
10
11
08:00~09:00 Ante Prkić
12:00~15:00 ZIO
12
11:00~13:00 ZKI
13
10:00~12:00 ZKI
14
08:00~10:00 ZOAK
15
12:00~14:00 ZIO
16
17
18
10:00~12:00 Procesi polimerizacije
12:00~14:00 Prijenos tvari i energije
19
09:00~10:00 ZAVOD ZA ORGANSKU TEHNOLOGIJU
20
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Neda Čorić
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Tea Horvatović
21
22
10:00~11:00 ZTD
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Petra Bikić
23
24
25
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Ema Milišić
26
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Tanja Plazibat
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Begić Anđelka
27
28
29
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Ruj 05
|
Ruj 06
|
Ruj 07
|
Ruj 08
|
Ruj 09
|
Ruj 10
|
[
Ruj 11
]
|
Ruj 12
|
Ruj 13
|
Ruj 14
|
Ruj 15
|
Ruj 16
|
Ruj 17
|
Ruj 18
Prikaži tjedan:
Kol 14
|
Kol 21
|
Kol 28
|
Ruj 04
|
[
Ruj 11
]
|
Ruj 18
|
Ruj 25
|
Lis 02
|
Lis 09
Prikaži mjesec:
Srp 2023
|
Kol 2023
|
[
Ruj 2023
]
|
Lis 2023
|
Stu 2023
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024