KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2023 - KTF - E400
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~====> Zdravstveni studij
4
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
5
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~12:00 seminar Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
12:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
6
08:00~11:00 Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
13:00~17:00 Ecotoxicology 1_CET
7
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~12:00 seminar iz Hrane i prehrane
8
9
10
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
11
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
12
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~12:00 seminar Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
12:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
14:00~====> MVP
13
08:00~11:00 Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
13:00~17:00 Ecotoxicology 1_CET
14
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~12:00 seminar iz Hrane i prehrane
15
16
17
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
18
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
19
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~12:00 seminar Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
12:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
20
08:00~11:00 Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
13:00~17:00 Ecotoxicology 1_CET
21
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~12:00 seminar iz Hrane i prehrane
22
23
24
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
25
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
26
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~12:00 seminar Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
12:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
27
08:00~11:00 Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO+2_DK-OKB
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
13:00~17:00 Ecotoxicology 1_CET
28
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~12:00 seminar iz Hrane i prehrane
29
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 12
|
Tra 13
|
Tra 14
|
Tra 15
|
Tra 16
|
Tra 17
|
[
Tra 18
]
|
Tra 19
|
Tra 20
|
Tra 21
|
Tra 22
|
Tra 23
|
Tra 24
|
Tra 25
Prikaži tjedan:
Ožu 20
|
Ožu 27
|
Tra 03
|
Tra 10
|
[
Tra 17
]
|
Tra 24
|
Svi 01
|
Svi 08
|
Svi 15
Prikaži mjesec:
Vel 2023
|
Ožu 2023
|
[
Tra 2023
]
|
Svi 2023
|
Lip 2023
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
Lis 2023