KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Veljača 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Ožujak 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Ožujak 2023 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~12:00 Organska kemija II
12:00~14:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK+3_PKT-ZO
16:00~18:00 Opća mikrobiologija 1_PPT+2_PKT-ZO+1_DK-OK
2
08:00~11:00 Organska kemija II
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
3
08:00~12:00 Organska kemija II
13:00~14:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT-KI A
4
08:00~12:00 Organska kemija II
5
08:00~12:00 Organska kemija II
6
08:00~12:00 Organska kemija II
13:00~15:00 Tehnološke operacije
7
08:00~12:00 Organska kemija II
8
09:00~11:00 APP
12:00~14:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK+3_PKT-ZO
16:00~18:00 Opća mikrobiologija 1_PPT+2_PKT-ZO+1_DK-OK
9
10:00~11:00 Organska kemija II - parcijalni test
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
10
13:00~14:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT-KI A
11
12
13
10:00~12:00 Organska kemija II
15:00~====> SO Zdravstvenih studija
14
14:00~18:00 1_FARM Opća biokemija
15
09:00~11:00 APP
12:00~14:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK+3_PKT-ZO
16:00~18:00 Opća mikrobiologija 1_PPT+2_PKT-ZO+1_DK-OK
16
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
15:00~====> SO Zdravstvenih studija
17
13:00~14:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT-KI A
18
19
20
14:00~16:00 1_FARM Opća biokemija
21
11:00~14:00 1_FARM Opća biokemija
22
12:00~14:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK+3_PKT-ZO
16:00~18:00 Opća mikrobiologija 1_PPT+2_PKT-ZO+1_DK-OK
23
09:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja - parcijalni test
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
24
11:00~13:00 Termodinamika 2_PKT
13:00~16:00 Tehnološke operacije 2_PKT-KI+2_PPT Jedinične operacije u zaštiti okoliša 2_PKT-
25
26
27
08:00~11:00 Zdravstveni studij
11:00~13:00 1_FARM Opća biokemija
17:00~19:00 Analitička kemija 1_PKT+1_PPT
28
14:00~16:00 1_FARM Opća biokemija
29
12:00~14:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK+3_PKT-ZO
16:00~18:00 Opća mikrobiologija 1_PPT+2_PKT-ZO+1_DK-OK
30
09:00~11:00 Ekološka proizvodnja hrane - usmeni kolokvij
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
31
10:00~13:00 Termodinamika 2_PKT
13:00~14:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT-KI A
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Ožu 23
|
Ožu 24
|
Ožu 25
|
Ožu 26
|
Ožu 27
|
Ožu 28
|
[
Ožu 29
]
|
Ožu 30
|
Ožu 31
|
Tra 01
|
Tra 02
|
Tra 03
|
Tra 04
|
Tra 05
Prikaži tjedan:
Vel 27
|
Ožu 06
|
Ožu 13
|
Ožu 20
|
[
Ožu 27
]
|
Tra 03
|
Tra 10
|
Tra 17
|
Tra 24
Prikaži mjesec:
Sij 2023
|
Vel 2023
|
[
Ožu 2023
]
|
Tra 2023
|
Svi 2023
|
Lip 2023
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023