KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2023 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
2
3
4
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
5
6
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
7
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
8
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
9
08:00~10:00 Test Opća kemija
10
11
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
12
11:00~14:00 Fizika I
14:00~18:00 Fizikalna biokemija- Farmacija
13
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
17:00~====> Fizika - kolokvij
14
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
15
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
12:00~13:00 VJEŽBE IZ KONSTRUKCIJSKIH MATERIJALA
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
17:00~====> Fizika
16
08:00~10:00 Katedra za matematiku
17
18
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
19
08:00~10:00 TRP
11:00~13:00 Anorganska kemija II - parcijalni test
13:00~14:00 ZIO
15:00~17:00 Kemometrika 1_DK-OKB
20
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
21
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
22
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
23
24
25
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
26
27
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
28
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
29
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 01
|
Pro 02
|
Pro 03
|
Pro 04
|
Pro 05
|
Pro 06
|
[
Pro 07
]
|
Pro 08
|
Pro 09
|
Pro 10
|
Pro 11
|
Pro 12
|
Pro 13
|
Pro 14
Prikaži tjedan:
Stu 06
|
Stu 13
|
Stu 20
|
Stu 27
|
[
Pro 04
]
|
Pro 11
|
Pro 18
|
Pro 25
|
Sij 01
Prikaži mjesec:
Lis 2023
|
Stu 2023
|
[
Pro 2023
]
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024
|
Lip 2024