KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2023 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
2
3
4
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
5
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
6
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
7
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
14:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća
8
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
9
08:00~10:00 Test Opća kemija
10
11
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
12
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
13
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
14
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
15
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
16
17
18
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
19
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
20
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
21
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
14:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća
22
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
23
24
25
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
26
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
27
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
28
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
29
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 19
|
Pro 20
|
Pro 21
|
Pro 22
|
Pro 23
|
Pro 24
|
[
Pro 25
]
|
Pro 26
|
Pro 27
|
Pro 28
|
Pro 29
|
Pro 30
|
Pro 31
|
Sij 01
Prikaži tjedan:
Stu 27
|
Pro 04
|
Pro 11
|
Pro 18
|
[
Pro 25
]
|
Sij 01
|
Sij 08
|
Sij 15
|
Sij 22
Prikaži mjesec:
Lis 2023
|
Stu 2023
|
[
Pro 2023
]
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024
|
Lip 2024