KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
2
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
3
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
12:00~13:00 Mikrobiologija hrane
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
4
5
6
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
7
15:00~19:00 ZDRAVSTVENI STUDIJ
8
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
15:00~19:00 ZDRAVSTVENI STUDIJ
9
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
10
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
12:00~13:00 Mikrobiologija hrane
13:00~14:00 VOK
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
17:00~====> Fizika
11
12
13
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
14
15
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
16
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
17
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
18:00~====> Fizika I nadoknada
18
19
20
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
21
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali- nadoknada
22
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
23
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
24
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
25
26
27
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Opća kemija 1_PPT ponovno upisani
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
28
13:00~15:00 OZS
29
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
30
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 17
|
Stu 18
|
Stu 19
|
Stu 20
|
Stu 21
|
Stu 22
|
[
Stu 23
]
|
Stu 24
|
Stu 25
|
Stu 26
|
Stu 27
|
Stu 28
|
Stu 29
|
Stu 30
Prikaži tjedan:
Lis 23
|
Lis 30
|
Stu 06
|
Stu 13
|
[
Stu 20
]
|
Stu 27
|
Pro 04
|
Pro 11
|
Pro 18
Prikaži mjesec:
Ruj 2023
|
Lis 2023
|
[
Stu 2023
]
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024