KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023 - KTF - F402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
11:00~14:00 Opća biologija 1_PKT-ZO + 3_PK + 1_PPT
14:00~16:00 Polimerne mješavine i kompoziti 2_DKT-M
16:00~18:00 Novi anorganski materijali 2_DKT-M
2
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
16:00~19:00 Sirovine u prehramebnoj industriji 2_PPT
3
11:00~13:00 Opća kemija seminar 1_PK+1_PPT
13:00~15:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
15:00~18:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
4
5
6
09:00~11:00 Matematika 1_PPT
11:00~14:00 Automatsko reguliranje procesa 1_DKT-M
17:00~====> Matematika 1 seminar PKT + PK ponovno upisani
7
08:00~11:00 Termodinamika realnih procesa 1_DKT-M + 1_DKT-ZO
11:00~14:00 Matematika seminar 1_PPT
14:00~17:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
17:00~19:00 Fizikalna kemija 2_PKT-KI/ZO
8
11:00~14:00 Opća biologija 1_PKT-ZO + 3_PK + 1_PPT
14:00~16:00 Polimerne mješavine i kompoziti 2_DKT-M
16:00~18:00 Novi anorganski materijali 2_DKT-M
9
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
13:00~15:00 Prijenos tvari i energije 2_PKT+2_PPT
16:00~19:00 Sirovine u prehramebnoj industriji 2_PPT
10
11:00~13:00 Opća kemija seminar 1_PK+1_PPT
13:00~15:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
15:00~18:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
11
12
13
09:00~11:00 Matematika 1_PPT
11:00~14:00 Automatsko reguliranje procesa 1_DKT-M
14:00~15:00 Organska kemija I - nastupno
17:00~====> Matematika 1 seminar PKT + PK ponovno upisani
14
08:00~11:00 Termodinamika realnih procesa 1_DKT-M + 1_DKT-ZO
11:00~14:00 Matematika seminar 1_PPT
14:00~17:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
17:00~19:00 Fizikalna kemija 2_PKT-KI/ZO
15
09:00~11:00 OZS
11:00~14:00 Opća biologija 1_PKT-ZO + 3_PK + 1_PPT
14:00~16:00 Polimerne mješavine i kompoziti 2_DKT-M
16:00~18:00 Novi anorganski materijali 2_DKT-M
16
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
13:00~14:00 SO Studij mora
16:00~19:00 Sirovine u prehramebnoj industriji 2_PPT
17
11:00~13:00 Opća kemija seminar 1_PK+1_PPT
13:00~15:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
15:00~18:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
18
19
20
09:00~11:00 Matematika 1_PPT
11:00~14:00 Automatsko reguliranje procesa 1_DKT-M
17:00~====> Matematika 1 seminar PKT + PK ponovno upisani
21
08:00~11:00 Termodinamika realnih procesa 1_DKT-M + 1_DKT-ZO
11:00~14:00 Matematika seminar 1_PPT
14:00~17:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
17:00~19:00 Fizikalna kemija 2_PKT-KI/ZO
22
11:00~14:00 Opća biologija 1_PKT-ZO + 3_PK + 1_PPT
14:00~16:00 Polimerne mješavine i kompoziti 2_DKT-M
16:00~18:00 Novi anorganski materijali 2_DKT-M
23
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
16:00~19:00 Sirovine u prehramebnoj industriji 2_PPT
24
10:00~11:00 Opća kemija - seminar
11:00~13:00 Opća kemija seminar 1_PK+1_PPT
13:00~15:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
15:00~18:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
25
26
27
09:00~11:00 Matematika 1_PPT
11:00~14:00 Automatsko reguliranje procesa 1_DKT-M
14:00~15:00 SO Zdravstvenih studija
17:00~====> Matematika 1 seminar PKT + PK ponovno upisani
28
08:00~11:00 Termodinamika realnih procesa 1_DKT-M + 1_DKT-ZO
11:00~14:00 Matematika seminar 1_PPT
14:00~17:00 Organska kemija 2_PKT + 2_PPT
17:00~19:00 Fizikalna kemija 2_PKT-KI/ZO
29
11:00~14:00 Opća biologija 1_PKT-ZO + 3_PK + 1_PPT
14:00~16:00 Polimerne mješavine i kompoziti 2_DKT-M
16:00~18:00 Novi anorganski materijali 2_DKT-M
30
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
12:00~14:00 Nadoknada seminara Opća kemija
16:00~19:00 Sirovine u prehramebnoj industriji 2_PPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 07
|
Stu 08
|
Stu 09
|
Stu 10
|
Stu 11
|
Stu 12
|
[
Stu 13
]
|
Stu 14
|
Stu 15
|
Stu 16
|
Stu 17
|
Stu 18
|
Stu 19
|
Stu 20
Prikaži tjedan:
Lis 16
|
Lis 23
|
Lis 30
|
Stu 06
|
[
Stu 13
]
|
Stu 20
|
Stu 27
|
Pro 04
|
Pro 11
Prikaži mjesec:
Ruj 2023
|
Lis 2023
|
[
Stu 2023
]
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024
|
Svi 2024