KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Rujan 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
10
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
11
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
12
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
13
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
14
15
16
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
17
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
18
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
19
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
15:00~18:00 ZAK
20
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
21
22
23
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
24
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
25
08:00~11:00 Fizikalna kemija elektrolitnih otopina 1_DK-OKB
11:00~14:00 Organska analiza 1_DK-OKB
14:00~17:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
26
08:00~11:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT-ZO
11:00~13:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT-ZO
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Ivana Barišić
27
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT-ZO
10:00~13:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT-ZO
28
29
30
11:00~13:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
31
08:00~11:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK
11:00~13:00 Biokemija I 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija vina 1_DPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lis 19
|
Lis 20
|
Lis 21
|
Lis 22
|
Lis 23
|
Lis 24
|
[
Lis 25
]
|
Lis 26
|
Lis 27
|
Lis 28
|
Lis 29
|
Lis 30
|
Lis 31
|
Stu 01
Prikaži tjedan:
Ruj 25
|
Lis 02
|
Lis 09
|
Lis 16
|
[
Lis 23
]
|
Lis 30
|
Stu 06
|
Stu 13
|
Stu 20
Prikaži mjesec:
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
[
Lis 2023
]
|
Stu 2023
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024