KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Rujan 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2023 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
16:00~19:00 Analitička kemija II SF
5
6
7
8
9
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
10
11
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
16:00~19:00 Analitička kemija II SF
12
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
13
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
14
15
16
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17
18
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
16:00~19:00 Analitička kemija II SF
19
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
20
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
21
22
23
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
24
13:00~14:00 Povjerenstvo za promidžbu- sastanak
15:00~17:00 ZAK
25
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
26
08:00~14:00 Matematika 1 seminar 1_PKT + 1_PK
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
27
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
28
29
30
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 KM
14:00~16:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16:00~18:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
31
13:00~15:00 ZDRAVSTVENI STUDIJ
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lis 17
|
Lis 18
|
Lis 19
|
Lis 20
|
Lis 21
|
Lis 22
|
[
Lis 23
]
|
Lis 24
|
Lis 25
|
Lis 26
|
Lis 27
|
Lis 28
|
Lis 29
|
Lis 30
Prikaži tjedan:
Ruj 25
|
Lis 02
|
Lis 09
|
Lis 16
|
[
Lis 23
]
|
Lis 30
|
Stu 06
|
Stu 13
|
Stu 20
Prikaži mjesec:
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
[
Lis 2023
]
|
Stu 2023
|
Pro 2023
|
Sij 2024
|
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
Tra 2024