KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Siječanj 2023 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
3
4
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
5
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
6
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
7
8
9
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
10
11
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
12
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
13
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
12:00~13:00 VOIT
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
14
15
16
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17
10:00~12:00 Matematika 1_FARM
18
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Reakcijsko inženjerstvo
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
19
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
20
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
21
22
23
08:00~12:00 ZEZM
24
08:00~10:00 TPOI
12:00~13:00 Matematika 1_FARM
25
08:00~10:00 OPĆA KEMIJA
10:00~12:00 ZOT
12:00~14:00 ZIO
16:00~18:00 ZBK
26
27
10:00~12:00 Biologija - ispit
12:00~14:00 ZKI
28
29
30
17:00~====> ZAVOD ZA FIZIKU
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 30
|
Pro 31
|
Sij 01
|
Sij 02
|
Sij 03
|
Sij 04
|
[
Sij 05
]
|
Sij 06
|
Sij 07
|
Sij 08
|
Sij 09
|
Sij 10
|
Sij 11
|
Sij 12
Prikaži tjedan:
Pro 05
|
Pro 12
|
Pro 19
|
Pro 26
|
[
Sij 02
]
|
Sij 09
|
Sij 16
|
Sij 23
|
Sij 30
Prikaži mjesec:
Stu 2022
|
Pro 2022
|
[
Sij 2023
]
|
Vel 2023
|
Ožu 2023
|
Tra 2023
|
Svi 2023
|
Lip 2023
|
Srp 2023