KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2022 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
2
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
3
4
5
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 Kolokvij Fizika I
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
6
7
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Polimerne mješavine i kompoziti - prvi kolokvij
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
8
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
12:00~14:00 ZIO
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
9
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
10
11
12
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
13
11:00~14:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
17:00~====> Primjenjena matematika 1_DKT-M+1_DKT-ZO+1_DPT
14
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
15
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
16
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
17
18
19
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
13:00~15:00 Opća kemija - parcijalni test
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
20
08:00~11:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva
11:00~14:00 Anorganska kemija II - parcijalni test
21
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Fizika I - Marušić
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
22
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
12:00~14:00 TV
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
23
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
24
25
26
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika 1 seminar 1_PKT-KI + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
27
28
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
29
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
30
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~19:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 15
|
Pro 16
|
Pro 17
|
Pro 18
|
Pro 19
|
Pro 20
|
[
Pro 21
]
|
Pro 22
|
Pro 23
|
Pro 24
|
Pro 25
|
Pro 26
|
Pro 27
|
Pro 28
Prikaži tjedan:
Stu 21
|
Stu 28
|
Pro 05
|
Pro 12
|
[
Pro 19
]
|
Pro 26
|
Sij 02
|
Sij 09
|
Sij 16
Prikaži mjesec:
Lis 2022
|
Stu 2022
|
[
Pro 2022
]
|
Sij 2023
|
Vel 2023
|
Ožu 2023
|
Tra 2023
|
Svi 2023
|
Lip 2023