KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Rujan 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2022 - KTF - C613
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Kuliš Ana
5
08:00~11:00 ORGANSKA KEMIJA
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Mlakić Ana
6
08:00~10:00 ORGANSKA KEMIJA
14:00~15:00 Obrana diplomskog rada - Cecić Marina
7
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Bralić Sara
11:00~12:00 Obrana diplomskog rada - Galić Josip
8
9
10
11:00~12:00 PZN
11
12
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Marić Danijela
13:00~15:00 FV
13
14
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Begović Neda
15
16
17
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Ljubas Ivan
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Magaš Klara
18
19
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Divić Josipa
14:00~15:00 Obrana diplomskog rada - Danese Ella
20
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Grgičević Marija
21
22
23
24
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Gobin Valentino
25
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Odžak Ana
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Brozinčević Tali
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Krivić Ivona
26
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Varenina Ivan
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Dragičević Slaven
11:00~12:00 Obrana diplomskog rada - Jolić Nina
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Pavlinović Anica
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Santro Ana
14:00~15:00 Obrana diplomskog rada - Graber Tina
27
08:00~09:00 Obrana diplomskog rada - Zorić Antonija
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Duktaj Marija
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Skorić Petra
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Bokšić Klara
14:00~15:00 Obrana diplomskog rada - Kukoleča Martina
28
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Krolo Teo
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Pavlinović Klara
11:00~12:00 Obrana diplomskog rada - Šarić Josipa
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Katinić Tanita
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Zenunović Lidija
14:00~15:00 Obrana diplomskog rada - Matošin Ante
15:00~16:00 Obrana diplomskog rada - Vićan Romana
16:00~17:00 Obrana diplomskog rada - Brajković Petra
29
30
31
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Kapić Rubina
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Vrdoljak Lucija
11:00~12:00 Obrana diplomskog rada - Ćavar Bruno
12:00~13:00 Obrana diplomskog rada - Delonga Franka
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Velić Marina
14:00~15:00 Obrana završnog rada - Vidošević Lucia
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lis 18
|
Lis 19
|
Lis 20
|
Lis 21
|
Lis 22
|
Lis 23
|
[
Lis 24
]
|
Lis 25
|
Lis 26
|
Lis 27
|
Lis 28
|
Lis 29
|
Lis 30
|
Lis 31
Prikaži tjedan:
Ruj 26
|
Lis 03
|
Lis 10
|
Lis 17
|
[
Lis 24
]
|
Lis 31
|
Stu 07
|
Stu 14
|
Stu 21
Prikaži mjesec:
Kol 2022
|
Ruj 2022
|
[
Lis 2022
]
|
Stu 2022
|
Pro 2022
|
Sij 2023
|
Vel 2023
|
Ožu 2023
|
Tra 2023