KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2021
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2021
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2021 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
2
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
17:00~18:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT+1_DK-OKB
3
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
4
08:00~13:00 KM
5
6
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKT-ZO+1_PK
13:00~15:00 Elementarna matematika
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
7
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
8
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
9
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
10
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
11
12
13
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKT-ZO+1_PK
13:00~14:00 Vijeće Odsjeka za kemiju
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
14
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
15
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Sigurnost hrane 1_DPT
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
16:00~17:00 Kemometrika 1_DK-OKB
16
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
17:00~19:00 Osnove kemijskog inženjerstva 3_PK+3_PKT-ZO
17
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Obrana teme doktorskog rada
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
18
19
20
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKT-ZO+1_PK
12:00~14:00 ZOT
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
21
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
22
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
16:00~18:00 ZTD
23
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
24
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
25
26
27
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
28
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
29
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
30
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
31
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 25
|
Pro 26
|
Pro 27
|
Pro 28
|
Pro 29
|
Pro 30
|
[
Pro 31
]
|
Sij 01
|
Sij 02
|
Sij 03
|
Sij 04
|
Sij 05
|
Sij 06
|
Sij 07
Prikaži tjedan:
Stu 29
|
Pro 06
|
Pro 13
|
Pro 20
|
[
Pro 27
]
|
Sij 03
|
Sij 10
|
Sij 17
|
Sij 24
Prikaži mjesec:
Lis 2021
|
Stu 2021
|
[
Pro 2021
]
|
Sij 2022
|
Vel 2022
|
Ožu 2022
|
Tra 2022
|
Svi 2022
|
Lip 2022