KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2021
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2021
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2021
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2021 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
2
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
3
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
4
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
5
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
6
7
8
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
13:00~15:00 Spremnici u farmaciji
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
9
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
10
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
11
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
12
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
13
14
15
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
16
17
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
18
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
19
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
20
21
22
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
23
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
24
08:00~10:00 Konstrukcijski materijali 3_PKT-KI + 3_PKT-ZO
10:00~12:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
12:00~14:00 Reakcijskog inženjerstva 3_PKT-KI
14:00~16:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
25
08:00~10:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Industrija i okoliš 3_PKT-KI
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo 1_DPT + 2_DK-OKB
26
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT-KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT-KI
14:00~17:00 Tehnologija prerade maslina 3_PPT + 2_DPT
27
10:00~13:00 SO Zdravstvenih studija
28
29
08:00~10:00 Opća kemija seminar 1_PKT-KI B + 1_PKTZO+1_PK
10:00~12:00 Fizika I seminar 1_PKT-KI B + 1_PKT-ZO+1_PK
15:00~17:00 Korozija i razgradnja građevnih materijala 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT-M + 2_DKT-ZO
30
11:00~13:00 Mehaničke i toplinske operacije 1_DKT-M
13:00~15:00 Mehaničke i toplinske operacije seminar 1_DKT-M
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 21
|
Stu 22
|
Stu 23
|
Stu 24
|
Stu 25
|
Stu 26
|
[
Stu 27
]
|
Stu 28
|
Stu 29
|
Stu 30
|
Pro 01
|
Pro 02
|
Pro 03
|
Pro 04
Prikaži tjedan:
Lis 25
|
Stu 01
|
Stu 08
|
Stu 15
|
[
Stu 22
]
|
Stu 29
|
Pro 06
|
Pro 13
|
Pro 20
Prikaži mjesec:
Ruj 2021
|
Lis 2021
|
[
Stu 2021
]
|
Pro 2021
|
Sij 2022
|
Vel 2022
|
Ožu 2022
|
Tra 2022
|
Svi 2022