KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~09:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-B
09:00~10:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT_ZO, 1_PK
15:00~18:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
2
08:00~10:00 Polimerni materijali 3_PKT_KI
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14:00~16:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
16:00~17:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_SZOM
3
08:00~10:00 seminar Projektiranje proceswa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
4
5
6
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar iz Organske sinteze 1_DK_OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
7
08:00~10:00 seminar iz Matematike 2 1_PK
10:00~11:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
11:00~12:00 seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
14:00~16:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
8
08:00~09:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-B
09:00~10:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT_ZO, 1_PK
15:00~18:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
9
08:00~10:00 Polimerni materijali 3_PKT_KI
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14:00~16:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
16:00~17:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_SZOM
10
08:00~10:00 seminar Projektiranje proceswa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
11
12
13
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar iz Organske sinteze 1_DK_OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14
08:00~10:00 seminar iz Matematike 2 1_PK
10:00~11:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
11:00~12:00 seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
14:00~16:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
15
08:00~09:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-B
09:00~10:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT_ZO, 1_PK
13:00~14:00 Termodinamika - prehrambena tehnologija
15:00~18:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
16
08:00~10:00 Polimerni materijali 3_PKT_KI
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14:00~16:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
16:00~17:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_SZOM
17
08:00~10:00 seminar Projektiranje proceswa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
15:00~17:00 Metode karakterizacije - Test
18
19
20
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar iz Organske sinteze 1_DK_OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~16:00 izv.prof.dr.sc.Jozić
21
08:00~10:00 seminar iz Matematike 2 1_PK
10:00~11:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
11:00~12:00 seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
14:00~16:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
22
08:00~09:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-B
09:00~10:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT_ZO, 1_PK
13:00~15:00 INŽOTP-Nadoknada
15:00~18:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
23
08:00~10:00 Polimerni materijali 3_PKT_KI
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14:00~16:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
16:00~17:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_SZOM
24
08:00~10:00 seminar Projektiranje proceswa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
25
26
27
08:00~10:00 Organska sinteza 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar iz Organske sinteze 1_DK_OKB
11:00~13:00 Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
13:00~14:00 seminar Fermentirani mliječni proizvodi i sirarstvo 1_DPT
14:00~15:00 Seminar Fizika II
15:00~18:00 Zavod za kemijsko inženjerstvo
28
08:00~10:00 seminar iz Matematike 2 1_PK
10:00~11:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
11:00~12:00 seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~14:00 Parcijalni test- doc.dr.sc.Buzuk
14:00~16:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
16:00~19:00 Odabrani procesi kemijske industrije
29
08:00~09:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-B
09:00~10:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PKT_ZO, 1_PK
13:00~15:00 Projektiranje procesa - Nadoknada
15:00~18:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
30
08:00~10:00 Polimerni materijali 3_PKT_KI
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 seminar iz Organske kemije 2 2_PK
14:00~16:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
16:00~17:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_SZOM
31
08:00~10:00 seminar Projektiranje proceswa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Svi 25
|
Svi 26
|
Svi 27
|
Svi 28
|
Svi 29
|
Svi 30
|
[
Svi 31
]
|
Lip 01
|
Lip 02
|
Lip 03
|
Lip 04
|
Lip 05
|
Lip 06
|
Lip 07
Prikaži tjedan:
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
|
Svi 20
|
[
Svi 27
]
|
Lip 03
|
Lip 10
|
Lip 17
|
Lip 24
Prikaži mjesec:
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
[
Svi 2019
]
|
Lip 2019
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019
|
Stu 2019