KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
2
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
13:00~15:00 Osnove poduzetništva 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
3
08:00~10:00 Nove tehnike konzerviranja
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
4
5
6
08:00~10:00 Opća biologija 3_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~14:00 Galvanotehnika 3PKT-KI
14:00~16:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
7
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
8
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
9
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
13:00~15:00 Osnove poduzetništva 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
10
08:00~10:00 Nove tehnike konzerviranja
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
11
12
13
08:00~10:00 Opća biologija 3_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~14:00 Galvanotehnika 3PKT-KI
14:00~16:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
14
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
15
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
16
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
13:00~15:00 Osnove poduzetništva 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
17
08:00~10:00 Nove tehnike konzerviranja
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
18
19
20
08:00~10:00 Opća biologija 3_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~14:00 Galvanotehnika 3PKT-KI
14:00~16:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
21
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
22
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
23
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
24
08:00~10:00 Nove tehnike konzerviranja
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
25
26
27
08:00~10:00 Opća biologija 3_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~14:00 Galvanotehnika 3PKT-KI
14:00~16:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
28
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
14:00~16:00 Vijeće odsjeka za kemiju
29
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
30
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
31
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Svi 24
|
Svi 25
|
Svi 26
|
Svi 27
|
Svi 28
|
Svi 29
|
[
Svi 30
]
|
Svi 31
|
Lip 01
|
Lip 02
|
Lip 03
|
Lip 04
|
Lip 05
|
Lip 06
Prikaži tjedan:
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
|
Svi 20
|
[
Svi 27
]
|
Lip 03
|
Lip 10
|
Lip 17
|
Lip 24
Prikaži mjesec:
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
[
Svi 2019
]
|
Lip 2019
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019
|
Stu 2019