KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019 - KTF - F401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
2
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
3
08:00~14:00 Zauzeto
4
5
6
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
7
08:00~14:00 Zauzeto
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
8
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
9
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
10
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PKT, 1_PPT
10:00~13:00 Fizika 2 1_PKT, 1_PK
13:00~14:00 Tehnološke operacije 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO, 2_PPT
14:00~16:00 seminar iz Tehnoloških operacija 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO, 2_PPT
11
12
13
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
14
08:00~14:00 Zauzeto
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
15
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
16
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
17
08:00~14:00 Zauzeto
18
19
20
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
21
08:00~14:00 Zauzeto
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
22
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
23
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
24
08:00~14:00 Zauzeto
25
26
27
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
28
08:00~10:00 Osnove strojarstva 1_PKT-KI
10:00~12:00 Opća mikrobiologija 1_ppt, 2_PKT-ZO, 1_DK_OKB
12:00~14:00 Sigurnost pri radu 3_PKT_KI, 3_PKT-ZO, 3_PPT, 1_SZOM
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
29
08:00~10:00 Biotehnološki procesi u farmaceutskoj industriji
10:00~12:00 Kataliza 2_PK, 2_PKT_KI
12:00~13:00 seminar iz Katalize 2_PK, 2_PKT_KI
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
30
08:00~11:00 Matematika 2 1_PKT, 1_PK
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedacije okoliša
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
16:00~19:00 Seminar-Izv.prof.dr.sc.M.Ćosić
31
08:00~14:00 Zauzeto
16:00~18:00 Nadoknada- izv.prof.dr.sc.M.Labor
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Svi 16
|
Svi 17
|
Svi 18
|
Svi 19
|
Svi 20
|
Svi 21
|
[
Svi 22
]
|
Svi 23
|
Svi 24
|
Svi 25
|
Svi 26
|
Svi 27
|
Svi 28
|
Svi 29
Prikaži tjedan:
Tra 22
|
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
|
[
Svi 20
]
|
Svi 27
|
Lip 03
|
Lip 10
|
Lip 17
Prikaži mjesec:
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
[
Svi 2019
]
|
Lip 2019
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019
|
Stu 2019