KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Rujan 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2019 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
09:00~10:00 obrana dipl.rada Crnogorac
2
09:00~10:00 obrana zav.rada Divić
10:00~11:00 obrana zav.rada Mijoč
3
4
5
6
7
12:00~13:00 obrana dipl.rada Mišković
13:00~14:00 obrana dipl.rada Šošić
8
9
10
11
12
13
14
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
15
08:00~10:00 Kemijski senzori i biosenzori 2_DK_OKB
10:00~12:00 Biokemija 1 3_PK
12:00~13:00 seminar Instrumentne metode analize 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
15:00~16:00 seminar Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
16
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Fizikalna svojstva hrane 1_DPT
16:00~18:00 Sigurnost hrane
17
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
17:00~18:00 seminar Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
18
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~15:00 Premazi 2_DKT_M, 3_SZOM
19
20
21
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
22
08:00~10:00 Kemijski senzori i biosenzori 2_DK_OKB
10:00~12:00 Biokemija 1 3_PK
12:00~13:00 seminar Instrumentne metode analize 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
15:00~16:00 seminar Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
23
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Fizikalna svojstva hrane 1_DPT
24
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
17:00~18:00 seminar Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
25
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~15:00 Premazi 2_DKT_M, 3_SZOM
26
27
28
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
29
08:00~10:00 Kemijski senzori i biosenzori 2_DK_OKB
10:00~12:00 Biokemija 1 3_PK
12:00~13:00 seminar Instrumentne metode analize 3_PK
13:00~15:00 Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
15:00~16:00 seminar Tehnologija prerade proizvoda ribarstva 2_DPT
30
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Fizikalna svojstva hrane 1_DPT
16:00~18:00 Sigurnost hrane
31
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija alkoholnih pića 2_DPT
15:00~17:00 Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
17:00~18:00 seminar Tehnologija mesa i mesnih prerađevina 2_DPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lis 02
|
Lis 03
|
Lis 04
|
Lis 05
|
Lis 06
|
Lis 07
|
[
Lis 08
]
|
Lis 09
|
Lis 10
|
Lis 11
|
Lis 12
|
Lis 13
|
Lis 14
|
Lis 15
Prikaži tjedan:
Ruj 09
|
Ruj 16
|
Ruj 23
|
Ruj 30
|
[
Lis 07
]
|
Lis 14
|
Lis 21
|
Lis 28
|
Stu 04
Prikaži mjesec:
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
[
Lis 2019
]
|
Stu 2019
|
Pro 2019
|
Sij 2020
|
Vel 2020
|
Ožu 2020
|
Tra 2020