KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Siječanj 2019 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
2
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
3
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
4
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
5
6
7
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
8
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
9
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
10
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
11
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
14:00~17:00 Obrada otpadnih voda
12
13
14
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
13:00~15:00 Polimerni materijali
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
15
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
11:00~13:00 Prof.dr.sc.Tea Bilušić, Kolokvij mediteranska prehrana
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
16
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
17
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
18
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
14:00~15:00 Matematika I
19
20
21
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
13:00~15:00 Polimerni materijali
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
22
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
23
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
24
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
25
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
26
27
28
10:00~12:00 Metalni konstrukcijski materijali- kolokvij
29
08:00~10:00 Gospodarenjem otpadom
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Sij 08
|
Sij 09
|
Sij 10
|
Sij 11
|
Sij 12
|
Sij 13
|
[
Sij 14
]
|
Sij 15
|
Sij 16
|
Sij 17
|
Sij 18
|
Sij 19
|
Sij 20
|
Sij 21
Prikaži tjedan:
Pro 17
|
Pro 24
|
Pro 31
|
Sij 07
|
[
Sij 14
]
|
Sij 21
|
Sij 28
|
Vel 04
|
Vel 11
Prikaži mjesec:
Stu 2018
|
Pro 2018
|
[
Sij 2019
]
|
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
Svi 2019
|
Lip 2019
|
Srp 2019