KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Kolovoz 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2019 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
09:00~11:00 ZOAK
3
4
5
08:00~10:00 ZOAK
11:00~14:00 PIZO
6
7
8
9
08:00~12:00 Usmeni ispit Anorganska kemija
10
08:00~12:00 Usmeni ispit Anorganska kemija
11
08:00~12:00 Usmeni ispit Anorganska kemija
12
10:00~11:00 obrana dipl.rada Sesar
11:00~13:00 izv.prof.dr.sc. O.Politeo
13
10:00~11:00 obrana završnog rada Mimica
12:00~16:00 OKI
14
15
16
09:00~10:00 obrana završnog rada Garvanović
10:00~11:00 obrana dipl.rada Visković
11:00~12:00 obrana završnog rada Stvorić
12:00~13:00 obrana završnog rada Kovačić
17
10:00~11:00 obrana završnog rada Ramljak
11:00~12:00 obrana završnog rada Ivandić
13:00~14:00 obrana završnog rada Baniček
18
08:00~15:00 Opća kemija
19
09:00~10:00 obrana završnog rada Begović
10:00~11:00 obrana zavr4šnog rada Babić
11:00~14:00 PIZO
20
09:00~10:00 Obrana zav.rada Ramljak Mia
10:00~11:00 obrana zav.rada Trtanj
11:00~12:00 obrana zav.rada Jozić A.
21
22
23
09:00~10:00 obrana zav.rada Živalj
10:00~11:00 obrana zav.rada Naletilić
11:00~12:00 obrana dipl.rada Rora
12:00~13:00 prof.dr.sc. N.Stipanelov Vrandečić
24
08:00~09:00 obrana zav.rada Jurlina
10:00~11:00 obrana zav.rada Vučak
13:00~14:00 obrana dipl.rada Marić
25
09:00~10:00 obrana zav.rada Roković
13:00~16:00 PIZO-OKI
26
08:00~09:00 obrana zav.rada Munitić
09:00~10:00 obrana zav.rada Bobanović
10:00~11:00 obrana zav.rada Rašić
11:00~12:00 obrana zav.rada Grbavac
12:00~13:00 obrana dipl.rada Čačinović
13:00~14:00 obrana dipl.rada Drventić
14:00~15:00 obrana zav.rada Alerić
15:00~16:00 obrana zav.rada Peašinović
27
08:00~09:00 obrana zav.rada Tanocki
09:00~10:00 obrana zav.rada Glavinić
10:00~11:00 obrana zav.rada Perović
11:00~12:00 obrana zav.rada Grgić
12:00~13:00 obrana zav.rada Grmuša
13:00~14:00 obrana zav.rada Šunjerga
14:00~15:00 obrana zav.rada Vrgoč,Dumičić
15:00~16:00 obrana zav.rada Kosić
28
29
30
08:00~09:00 obrana zav.rada Petričević
09:00~10:00 obrana zav.rada Matić
10:00~11:00 obrana dipl.rada Franičević
11:00~12:00 obrana dipl.rada Kostešić
12:00~13:00 obrana zav.rada Podrug
13:00~14:00 obrana dipl.rada Miličević
14:00~15:00 obrana zav.rada Klanac
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Kol 27
|
Kol 28
|
Kol 29
|
Kol 30
|
Kol 31
|
Ruj 01
|
[
Ruj 02
]
|
Ruj 03
|
Ruj 04
|
Ruj 05
|
Ruj 06
|
Ruj 07
|
Ruj 08
|
Ruj 09
Prikaži tjedan:
Kol 05
|
Kol 12
|
Kol 19
|
Kol 26
|
[
Ruj 02
]
|
Ruj 09
|
Ruj 16
|
Ruj 23
|
Ruj 30
Prikaži mjesec:
Srp 2019
|
Kol 2019
|
[
Ruj 2019
]
|
Lis 2019
|
Stu 2019
|
Pro 2019
|
Sij 2020
|
Vel 2020
|
Ožu 2020