KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Srpanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019 - KTF - F402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
4
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
5
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-A
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-A
10:00~11:00 Odabrani procesi kemijske industrije
11:00~13:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
13:00~14:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
14:00~16:00 Projektiranje procesa - Nadoknada
18:00~19:00 ALUMNI
19:00~====> ALUMNI
6
08:00~09:00 Termodinamika 2_PPT
09:00~10:00 seminar Termodinamika 2_PPT
11:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 seminar Elektrokemije 2_PKT-KI
13:00~15:00 Mjerenje i vođenje procesa 2_PKT-KI
15:00~16:00 Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
7
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
10:00~11:00 Demonstratura iz matematke II. PK_ZO-Ivana Roković
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Osnove organske kemije 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova organske kemije 1_SZOM
8
9
10
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
11
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
12
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-A
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-A
11:00~13:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
13:00~14:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
18:00~19:00 ALUMNI
19:00~====> ALUMNI
13
08:00~09:00 Termodinamika 2_PPT
09:00~10:00 seminar Termodinamika 2_PPT
10:00~11:00 Elektokemija
11:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 seminar Elektrokemije 2_PKT-KI
14:00~16:00 Matematika
14
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
10:00~11:00 Demonstratura iz matematke II. PK_ZO-Ivana Roković
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Osnove organske kemije 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova organske kemije 1_SZOM
15
16
17
18
08:00~10:00 Farmakognozija- Parcijalni test
10:00~12:00 ZOT
12:00~14:00 Termodinamika
19
08:00~10:00 Termodinamika PPT
10:00~12:00 Mineralne sirovine iz mora
12:00~14:00 ZOT
20
21
08:00~10:00 ZAT
10:00~12:00 ZEZM
15:00~17:00 Biokemija II
22
23
24
12:00~15:00 ZKI
25
26
08:00~10:00 ZOAK
10:00~12:00 ZOT
27
08:00~10:00 Farmakognozija
10:00~12:00 ZFK
12:00~14:00 ZKI
28
08:00~10:00 ZAT
10:00~12:00 ZOT
29
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lip 23
|
Lip 24
|
Lip 25
|
Lip 26
|
Lip 27
|
Lip 28
|
[
Lip 29
]
|
Lip 30
|
Srp 01
|
Srp 02
|
Srp 03
|
Srp 04
|
Srp 05
|
Srp 06
Prikaži tjedan:
Svi 27
|
Lip 03
|
Lip 10
|
Lip 17
|
[
Lip 24
]
|
Srp 01
|
Srp 08
|
Srp 15
|
Srp 22
Prikaži mjesec:
Tra 2019
|
Svi 2019
|
[
Lip 2019
]
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019
|
Stu 2019
|
Pro 2019