KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Srpanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2019 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
08:00~10:00 Opća biologija 3_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~14:00 Galvanotehnika 3PKT-KI
14:00~16:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
4
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
14:00~17:00 Obrana doktorskog rada
5
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
6
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
13:00~15:00 Osnove poduzetništva 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
7
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
12:00~14:00 Fizika
8
9
10
08:00~10:00 Opća biologija 3_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~14:00 Galvanotehnika 3PKT-KI
14:00~16:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
11
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
12:00~13:00 Demonstratura iz matematke
12
08:00~10:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK_OKB
10:00~11:00 seminar Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1DK_OKB
11:00~13:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
13
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
11:00~13:00 seminar Razvoj prehrambenog proizvoda 3_PPT
13:00~15:00 Osnove poduzetništva 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Osnove poduzetništva 3_SZOM
14
10:00~12:00 Med i drugi pčelinji proizvodi 1_DPT
12:00~15:00 Instrumentalne metode analize-Farmacija
15
16
17
12:00~14:00 Osnove poduzetništva
18
09:00~11:00 Procesi- II kolovij
19
08:00~10:00 Biotehnološki procesi u farmaceutskoj industriji - Ispit
10:00~11:00 Konzultacije
20
21
09:00~12:00 ZKI
22
23
24
25
26
27
11:00~16:00 ZKI
28
08:00~10:00 ZEZM
11:00~16:00 ZKI
29
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lip 13
|
Lip 14
|
Lip 15
|
Lip 16
|
Lip 17
|
Lip 18
|
[
Lip 19
]
|
Lip 20
|
Lip 21
|
Lip 22
|
Lip 23
|
Lip 24
|
Lip 25
|
Lip 26
Prikaži tjedan:
Svi 20
|
Svi 27
|
Lip 03
|
Lip 10
|
[
Lip 17
]
|
Lip 24
|
Srp 01
|
Srp 08
|
Srp 15
Prikaži mjesec:
Tra 2019
|
Svi 2019
|
[
Lip 2019
]
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019
|
Stu 2019
|
Pro 2019