KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2019 - KTF - F402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
2
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
3
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-A
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-A
11:00~13:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
13:00~14:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
18:00~19:00 ALUMNI
19:00~====> ALUMNI
4
08:00~09:00 Termodinamika 2_PPT
09:00~10:00 seminar Termodinamika 2_PPT
11:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 seminar Elektrokemije 2_PKT-KI
13:00~15:00 Mjerenje i vođenje procesa 2_PKT-KI
15:00~16:00 Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
5
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Osnove organske kemije 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova organske kemije 1_SZOM
6
7
8
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
9
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
10
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-A
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-A
11:00~13:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
13:00~14:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
18:00~19:00 ALUMNI
19:00~====> ALUMNI
11
08:00~09:00 Termodinamika 2_PPT
09:00~10:00 seminar Termodinamika 2_PPT
10:00~11:00 Termodinamika PKT-KI-ZO
11:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 seminar Elektrokemije 2_PKT-KI
13:00~15:00 Mjerenje i vođenje procesa 2_PKT-KI
15:00~16:00 Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
12
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Osnove organske kemije 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova organske kemije 1_SZOM
13
14
15
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
17
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-A
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-A
11:00~13:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
13:00~14:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
18:00~19:00 ALUMNI
19:00~====> ALUMNI
18
08:00~09:00 Termodinamika 2_PPT
09:00~10:00 seminar Termodinamika 2_PPT
11:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 seminar Elektrokemije 2_PKT-KI
13:00~15:00 Mjerenje i vođenje procesa 2_PKT-KI
15:00~16:00 Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
19
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Osnove organske kemije 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova organske kemije 1_SZOM
20
21
22
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
23
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
24
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-A
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-A
11:00~13:00 Kvantna kemija 1_DK-OKB
13:00~14:00 seminar Kvantna kemija 1_DK-OKB
18:00~19:00 ALUMNI
19:00~====> ALUMNI
25
08:00~10:00 Parcijalni test iz Matematike II
11:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 seminar Elektrokemije 2_PKT-KI
13:00~15:00 Mjerenje i vođenje procesa 2_PKT-KI
15:00~16:00 Vježbe iz mjerenja i vođenja procesa 2_PKT-KI
26
08:00~10:00 Mineralne sirovine iz mora 3_PKT_KI
10:00~11:00 Demonstratura iz matematke II. PK_ZO-Ivana Roković
11:00~13:00 seminar Termodinamika 2_PKT-ZO
15:00~17:00 Osnove organske kemije 1_SZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova organske kemije 1_SZOM
27
28
29
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Analitička kemija 1_PK
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
30
08:00~10:00 Projektiranje procesa 1_DPT, 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B, 1_PKT-ZO
12:00~14:00 Metode karakterizacije materijala 1_DKT-ZO, 3_SZOM
14:00~16:00 Kemijski reaktori 1_DKT_M, 1_DKT_ZO
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 18
|
Tra 19
|
Tra 20
|
Tra 21
|
Tra 22
|
Tra 23
|
[
Tra 24
]
|
Tra 25
|
Tra 26
|
Tra 27
|
Tra 28
|
Tra 29
|
Tra 30
|
Svi 01
Prikaži tjedan:
Ožu 25
|
Tra 01
|
Tra 08
|
Tra 15
|
[
Tra 22
]
|
Tra 29
|
Svi 06
|
Svi 13
|
Svi 20
Prikaži mjesec:
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
[
Tra 2019
]
|
Svi 2019
|
Lip 2019
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019