KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2019 - KTF - F401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
2
08:00~14:00 Zauzeto
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
3
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
4
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
5
10:00~13:00 Fizika 2 1_PKT, 1_PK
13:00~14:00 Tehnološke operacije 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO, 2_PPT
14:00~16:00 seminar iz Tehnoloških operacija 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO, 2_PPT
6
7
8
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
9
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
10
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
11
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
12
08:00~14:00 Zauzeto
13
14
15
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
16
08:00~14:00 Zauzeto
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
17
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
18
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
19
08:00~14:00 Zauzeto
20
21
22
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
23
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~15:00 Matematika II
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
24
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
25
08:00~14:00 Zauzeto
15:00~16:00 seminar iz Kemijskih reaktora 1_DKT_M
26
08:00~14:00 Zauzeto
27
28
29
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Priprema tehnoloških voda 2_SZOM
30
08:00~14:00 Zauzeto
14:00~16:00 Projektiranje procesa - Nadoknada
16:00~18:00 Procesi polimerizacije 2_SZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Ožu 27
|
Ožu 28
|
Ožu 29
|
Ožu 30
|
Ožu 31
|
Tra 01
|
[
Tra 02
]
|
Tra 03
|
Tra 04
|
Tra 05
|
Tra 06
|
Tra 07
|
Tra 08
|
Tra 09
Prikaži tjedan:
Ožu 04
|
Ožu 11
|
Ožu 18
|
Ožu 25
|
[
Tra 01
]
|
Tra 08
|
Tra 15
|
Tra 22
|
Tra 29
Prikaži mjesec:
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
[
Tra 2019
]
|
Svi 2019
|
Lip 2019
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019
|
Lis 2019