KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Veljača 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Ožujak 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Ožujak 2019 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
09:00~11:00 Opća biologija, ispit
12:00~14:00 ZIO
2
3
4
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3_SZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~16:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
16:00~19:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
5
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 2_SZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
6
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2_SZOM
12:00~14:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
17:00~19:00 Analitička kemija 1_SZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1_SZOM
7
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~13:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
8
08:00~11:00 Organska kemija II - FARMACIJA
11:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
9
10
11
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3_SZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~16:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
16:00~19:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
12
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 2_SZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
13
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2_SZOM
12:00~14:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
17:00~19:00 Analitička kemija 1_SZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1_SZOM
14
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~13:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
15
09:00~11:00 Mjerna i regulacijska tehnika 2_PPT, 2_SZOM
11:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
16
17
18
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3_SZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~16:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
16:00~19:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
19
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 2_SZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
20
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2_SZOM
12:00~14:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
17:00~19:00 Analitička kemija 1_SZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1_SZOM
21
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~13:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
22
09:00~11:00 Mjerna i regulacijska tehnika 2_PPT, 2_SZOM
11:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
23
24
25
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3_SZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~16:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
16:00~19:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
26
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 2_SZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
27
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2_SZOM
12:00~14:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
17:00~19:00 Analitička kemija 1_SZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1_SZOM
28
08:00~10:00 Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
10:00~11:00 seminar Održive tehnologije u prehrambenoj industriji 1_DPT
11:00~13:00 Nove tehnike konzerviranja hrane 1_DPT
29
09:00~11:00 Mjerna i regulacijska tehnika 2_PPT, 2_SZOM
11:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~13:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Ožu 20
|
Ožu 21
|
Ožu 22
|
Ožu 23
|
Ožu 24
|
Ožu 25
|
[
Ožu 26
]
|
Ožu 27
|
Ožu 28
|
Ožu 29
|
Ožu 30
|
Ožu 31
|
Tra 01
|
Tra 02
Prikaži tjedan:
Vel 25
|
Ožu 04
|
Ožu 11
|
Ožu 18
|
[
Ožu 25
]
|
Tra 01
|
Tra 08
|
Tra 15
|
Tra 22
Prikaži mjesec:
Sij 2019
|
Vel 2019
|
[
Ožu 2019
]
|
Tra 2019
|
Svi 2019
|
Lip 2019
|
Srp 2019
|
Kol 2019
|
Ruj 2019