KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Siječanj 2019 - KTF - E407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Gospodarenjem otpadom 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija vina 1_DPT
2
08:00~10:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane 3_PPT
11:00~12:00 seminar Kemija hrane 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
3
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
4
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
17:00~19:00 Metalni konstrukcijski materijali 2_SZOM
5
6
7
08:00~09:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
09:00~10:00 seminar Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
10:00~12:00 Sirovine u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
15:00~17:00 Premazi 3_SZOM
17:00~19:00 Polimerni materijali 3_SZOM
8
08:00~10:00 Gospodarenjem otpadom 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija vina 1_DPT
9
08:00~10:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane 3_PPT
11:00~12:00 seminar Kemija hrane 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
10
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
14:00~17:00 Analiza i optimizacija uporabe voda
11
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~14:00 Prof.dr.sc.Tea Bilušić-Ispit
17:00~19:00 Metalni konstrukcijski materijali 2_SZOM
12
13
14
08:00~09:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
09:00~10:00 seminar Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
10:00~12:00 Sirovine u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
15:00~17:00 Premazi 3_SZOM
17:00~19:00 Polimerni materijali 3_SZOM
15
08:00~10:00 Gospodarenjem otpadom 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija vina 1_DPT
16
08:00~10:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane 3_PPT
11:00~12:00 seminar Kemija hrane 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
17
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
18
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
15:00~16:00 Kolokvij- Prof.dr.sc.Tea Bilušić
17:00~19:00 Metalni konstrukcijski materijali 2_SZOM
19
20
21
08:00~09:00 Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
09:00~10:00 seminar Uvod u prehrambene tehnologije 2_PPT
10:00~12:00 Sirovine u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
15:00~17:00 Premazi 3_SZOM
17:00~19:00 Polimerni materijali 3_SZOM
22
08:00~10:00 Gospodarenjem otpadom 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar Sustavi upravljanja okolišem 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Tehnologija vina 1_DPT
23
08:00~10:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
10:00~11:00 Kemija hrane 3_PPT
11:00~12:00 seminar Kemija hrane 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
24
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika i termotehnika 2_SZOM
25
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
15:00~17:00 Metalni konstrukcijski materijali
17:00~19:00 Metalni konstrukcijski materijali 2_SZOM
26
27
28
10:00~11:00 Sirovine prehrambene industrije
29
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 31
|
Sij 01
|
Sij 02
|
Sij 03
|
Sij 04
|
Sij 05
|
[
Sij 06
]
|
Sij 07
|
Sij 08
|
Sij 09
|
Sij 10
|
Sij 11
|
Sij 12
|
Sij 13
Prikaži tjedan:
Pro 03
|
Pro 10
|
Pro 17
|
Pro 24
|
[
Pro 31
]
|
Sij 07
|
Sij 14
|
Sij 21
|
Sij 28
Prikaži mjesec:
Stu 2018
|
Pro 2018
|
[
Sij 2019
]
|
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
Svi 2019
|
Lip 2019
|
Srp 2019