KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Svibanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Srpanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2018 - KTF - E407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
2
3
4
10:00~12:00 Analitička kemija okoliša 2_PKT-ZO
12:00~14:00 Tehnologija vode 3_PPT
14:00~15:00 seminar Tehnologija vode 3_PPT
5
10:00~12:00 Ambalaža prehrambenih proizvoda 3_PPT
15:00~18:00 Organska kemija 3raz_PKT
6
08:00~09:00 Biokemija 2_PPT
09:00~10:00 seminar Biokemija 2_PPT
10:00~12:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
12:00~13:00 seminar Kemija materijala 2_DK-OKB
13:00~15:00 Fizikalna kemija 2 2_PK
15:00~16:00 seminar iz Fizikalne kemije 2 2_PK
7
08:00~10:00 Organizacija rada i akreditacija laboratorija 2_DK_OKB
10:00~11:00 seminar iz Organizacije rada i akreditacije laboratorija 2_DK_OKB
11:00~12:00 seminar iz Analitičke kemije okoliša 2_PKT-ZO
12:00~14:00 Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar iz Kemije i zaštite zraka 2_PKT-ZO
8
08:00~10:00 Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO, 3_PPT
10:00~11:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Održive tehnologije i razvoj 1_DKT_ZO
9
10
11
12
13
10:00~11:00 Razvoj prehrambenog proizvoda PPT
12:00~14:00 Biokemija II
14
15
10:00~12:00 M. Bralić
12:00~14:00 Biokemija- Ispit
16
17
18
12:00~14:00 Zavod za inženjerstvo okoliša
19
10:00~11:00 Povjerenstvo za studentske izbore
20
10:00~12:00 ZOK
21
10:00~12:00 Kruti otpad i oporaba
22
23
24
25
26
27
28
29
30
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Svi 31
|
Lip 01
|
Lip 02
|
Lip 03
|
Lip 04
|
Lip 05
|
[
Lip 06
]
|
Lip 07
|
Lip 08
|
Lip 09
|
Lip 10
|
Lip 11
|
Lip 12
|
Lip 13
Prikaži tjedan:
Svi 07
|
Svi 14
|
Svi 21
|
Svi 28
|
[
Lip 04
]
|
Lip 11
|
Lip 18
|
Lip 25
|
Srp 02
Prikaži mjesec:
Tra 2018
|
Svi 2018
|
[
Lip 2018
]
|
Srp 2018
|
Kol 2018
|
Ruj 2018
|
Lis 2018
|
Stu 2018
|
Pro 2018