KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Veljača 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Ožujak 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Ožujak 2018 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
2
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
3
4
5
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
6
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
7
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
10:00~12:00 ZIO
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
8
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
9
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
10
11
12
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Komemoracija
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
13
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
14
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Nastupno predavanje
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~18:00 Tehnologija sintetičkih lijekova - Farmacija
15
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
16
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
17
18
19
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 doc. dr. sc. A. Prkić
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
20
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
21
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Biokemija II
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
22
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
23
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
12:00~14:00 Tehnologija sintetičkih lijekova
24
25
26
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
27
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
15:00~18:00 Organska kemija 3raz_PKT
28
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
16:00~====> OZS
29
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
30
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Vel 23
|
Vel 24
|
Vel 25
|
Vel 26
|
Vel 27
|
Vel 28
|
[
Ožu 01
]
|
Ožu 02
|
Ožu 03
|
Ožu 04
|
Ožu 05
|
Ožu 06
|
Ožu 07
|
Ožu 08
Prikaži tjedan:
Sij 29
|
Vel 05
|
Vel 12
|
Vel 19
|
[
Vel 26
]
|
Ožu 05
|
Ožu 12
|
Ožu 19
|
Ožu 26
Prikaži mjesec:
Sij 2018
|
Vel 2018
|
[
Ožu 2018
]
|
Tra 2018
|
Svi 2018
|
Lip 2018
|
Srp 2018
|
Kol 2018
|
Ruj 2018