KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2019
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2018 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
13:00~14:00 Gotovac
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
4
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
5
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Seminar AK2 Škugor Rončević
6
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
7
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
8
9
10
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
11
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
12
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Doc.dr.sc.Lea Kukoć Modun poslijediplomski
14
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
15
16
17
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
18
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
16:00~19:00 Opća kemija
19
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Marina Trgo, nadoknada
16:00~19:00 nadoknada Opća kemija 1_PK
20
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
21
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
22
23
24
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
25
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
26
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
27
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
28
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
29
30
31
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 27
|
Stu 28
|
Stu 29
|
Stu 30
|
Pro 01
|
Pro 02
|
[
Pro 03
]
|
Pro 04
|
Pro 05
|
Pro 06
|
Pro 07
|
Pro 08
|
Pro 09
|
Pro 10
Prikaži tjedan:
Stu 05
|
Stu 12
|
Stu 19
|
Stu 26
|
[
Pro 03
]
|
Pro 10
|
Pro 17
|
Pro 24
|
Pro 31
Prikaži mjesec:
Lis 2018
|
Stu 2018
|
[
Pro 2018
]
|
Sij 2019
|
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
Svi 2019
|
Lip 2019