KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2018 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
2
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
3
4
5
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
6
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
7
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
8
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
9
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
10
11
12
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
13:00~15:00 Politeo
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
13
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
14
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
18:00~====> II.sjednica SZKTF
15
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
16
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
17
18
19
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
20
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
21
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
13:00~15:00 Doc.dr.sc Prkić Ante
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
22
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
23
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
24
25
26
08:00~11:00 Fizikalna kemija 2_PK
11:00~13:00 Organska kemija 1 2_PK
15:00~17:00 Analitička kemija 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Analitička kemija 2_SZOM
27
08:00~10:00 Analitička kemija 2 2_PK
10:00~11:00 seminar Analitička kemija 2 2_pk
13:00~15:00 Industrijske otpadne vode 3_SZOM
15:00~16:00 seminar Industrijske otpadne vode 3_SZOM
16:00~18:00 Trajnost nemetalnih materijala 3_SZOM
28
08:00~10:00 Sinteza biološki aktivnih spojeva 2_DK_OKB
10:00~12:00 Kemija aroma 2_DK_OKB
12:00~13:00 seminar Kemija aroma 2_DK_OKB
15:00~17:00 Tehnološke operacije 2_SZOM
17:00~18:00 seminar Tehnološke operacije 2_SZOM
29
08:00~10:00 Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Kataliza u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Premazi 2_DKT_M
13:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
30
08:00~10:00 Organska kemija 1 2_PK
10:00~11:00 seminar Organska kemija 1 2_PK
11:00~13:00 Biokemija 1_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Biokemija 1_DKT_ZO
17:00~====> Obrada otpadnih voda
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lis 31
|
Stu 01
|
Stu 02
|
Stu 03
|
Stu 04
|
Stu 05
|
[
Stu 06
]
|
Stu 07
|
Stu 08
|
Stu 09
|
Stu 10
|
Stu 11
|
Stu 12
|
Stu 13
Prikaži tjedan:
Lis 08
|
Lis 15
|
Lis 22
|
Lis 29
|
[
Stu 05
]
|
Stu 12
|
Stu 19
|
Stu 26
|
Pro 03
Prikaži mjesec:
Ruj 2018
|
Lis 2018
|
[
Stu 2018
]
|
Pro 2018
|
Sij 2019
|
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
Svi 2019