KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2018 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
2
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
3
4
5
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
6
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
7
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
8
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
9
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
10
11
12
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
13
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
14
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
16
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
17
18
19
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
20
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane-nadoknada
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
21
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Seminar AK2 Škugor Rončević
22
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
13:00~15:00 Povjerenstvo za nastavni rad
23
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
24
25
26
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
27
08:00~10:00 Osnove kemijskog inženjerstva
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
28
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~16:00 Seminar AK2 Škugor Rončević
29
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
30
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 04
|
Stu 05
|
Stu 06
|
Stu 07
|
Stu 08
|
Stu 09
|
[
Stu 10
]
|
Stu 11
|
Stu 12
|
Stu 13
|
Stu 14
|
Stu 15
|
Stu 16
|
Stu 17
Prikaži tjedan:
Lis 08
|
Lis 15
|
Lis 22
|
Lis 29
|
[
Stu 05
]
|
Stu 12
|
Stu 19
|
Stu 26
|
Pro 03
Prikaži mjesec:
Ruj 2018
|
Lis 2018
|
[
Stu 2018
]
|
Pro 2018
|
Sij 2019
|
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
Tra 2019
|
Svi 2019