KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Rujan 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2018 - KTF - F407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
11:00~13:00 Obrana diplomskog-Farmacija, Doc.dr.sc. Lea Kukoč Modun
12
11:00~13:00 Mekinić, TPG
13
14
15
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
16
08:00~10:00 Elektrokemijsko inženjerstvo
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
13:00~14:00 obrana diplomskog rada
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
17
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
18
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
19
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
20
21
22
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
23
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
24
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
25
08:00~10:00 Mikrobiologija hrane 2_PPT
10:00~12:00 Kemija tla 2_DKT_ZO
12:00~13:00 seminar Kemija tla 2_DKT_ZO
26
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO
11:00~13:00 Prerada i oporaba polimera 3_SZOM
13:00~14:00 Kemijsko računanje 1_SZOM
14:00~16:00 seminar Kemijsko računanje 1_SZOM
27
28
29
08:00~10:00 Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
10:00~11:00 seminar Organska analiza 1_DK_OKB, 1_DK_KO
11:00~12:00 Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
12:00~13:00 seminar Fizikalna biokemija 2_DKT_OKB
15:00~17:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
30
10:00~12:00 Biokemija I 3_PK
14:00~16:00 Kemijski reaktori 2_SZOM
31
08:00~11:00 Opća kemija 1_PK
11:00~13:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
13:00~14:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lis 03
|
Lis 04
|
Lis 05
|
Lis 06
|
Lis 07
|
Lis 08
|
[
Lis 09
]
|
Lis 10
|
Lis 11
|
Lis 12
|
Lis 13
|
Lis 14
|
Lis 15
|
Lis 16
Prikaži tjedan:
Ruj 10
|
Ruj 17
|
Ruj 24
|
Lis 01
|
[
Lis 08
]
|
Lis 15
|
Lis 22
|
Lis 29
|
Stu 05
Prikaži mjesec:
Kol 2018
|
Ruj 2018
|
[
Lis 2018
]
|
Stu 2018
|
Pro 2018
|
Sij 2019
|
Vel 2019
|
Ožu 2019
|
Tra 2019