KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Svibanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Srpanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2018 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Osnove biotehnologije
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
12:00~14:00 Energija i razvoj
2
3
4
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
5
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
6
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~17:00 Osnove strojarstva St-ZOM
17:00~====> Analitička kemija ZOM
7
08:00~10:00 Matematika 2, parcijalni test
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
8
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 izv.prof.dr.sc. Ivica Blažević
11:00~12:00 Prirodni organski spojevi
12:00~14:00 Odabrani procesi kemijske industrije
14:00~17:00 Kemijski reaktori
9
10
11
08:00~14:00 Fizika II- kolokvij
14:00~16:00 Termodinamika - parcijalni test
12
08:00~10:00 Projektiranje procesa
13
10:00~12:00 MSM- PKT, STZOM
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda
15:00~====> OZS
14
14:00~====> OZS
15
10:00~12:00 Fizikalna kemija
12:00~14:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
14:00~====> OZS
16
09:00~11:00 Analitička kemija (PKT, PPT), Analitička kemija I., Analitička kemija ZOM
17
18
08:00~14:00 Fizika II - ispit
15:00~====> OZS
19
15:00~====> OZS
20
09:00~11:00 Zavod za organsku tehnologiju
15:00~====> OZS
21
08:00~10:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
10:00~12:00 Termodinamika- PKT, PPT
12:00~14:00 Zavod za organsku tehnologiju
16:00~====> OZS
22
23
24
25
26
08:00~11:00 Matematika II
11:00~13:00 Fizikalna kemija- kolokvij
27
09:00~11:00 Zavod za organsku tehnologiju
28
29
10:00~12:00 Biokemija II - ispit
12:00~14:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
30
09:00~11:00 Analitička kemija (PKT, PPT), Analitička kemija I., Analitička kemija ZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lip 02
|
Lip 03
|
Lip 04
|
Lip 05
|
Lip 06
|
Lip 07
|
[
Lip 08
]
|
Lip 09
|
Lip 10
|
Lip 11
|
Lip 12
|
Lip 13
|
Lip 14
|
Lip 15
Prikaži tjedan:
Svi 07
|
Svi 14
|
Svi 21
|
Svi 28
|
[
Lip 04
]
|
Lip 11
|
Lip 18
|
Lip 25
|
Srp 02
Prikaži mjesec:
Tra 2018
|
Svi 2018
|
[
Lip 2018
]
|
Srp 2018
|
Kol 2018
|
Ruj 2018
|
Lis 2018
|
Stu 2018
|
Pro 2018