KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Svibanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Srpanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2018 - KTF - E402
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 seminar Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
2
3
4
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
10:00~12:00 Biokemija 2_PPT
12:00~14:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
14:00~15:00 seminar iz Fizike 2_PKT-KI-B
18:00~19:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PPT
5
08:00~10:00 seminar iz Matematike 2 1_PK
10:00~11:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
11:00~12:00 seminar iz Analitičke kemije 1 1_PK
12:00~13:00 seminar iz Anorganske kemije 1 1_PK
14:00~16:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
6
08:00~09:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_KI-B
09:00~10:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
13:00~15:00 Kemijski senzori i biosenzori 2_DK-OKB
16:00~19:00 Termodinamika 2_PKT-KI, 2_PKT-ZO
7
08:00~10:00 Polimerni materijali 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnologije remedijacije okoliša
11:00~13:00 Organska kemija 2 2_PK
13:00~14:00 seminar iz Organske kemije 2 2_PK
8
08:00~10:00 seminar Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 1_DKT_M
12:00~14:00 seminar iz Elektrokemijskog inženjerstva 1_DKT_M
9
09:00~11:00 PK II-T-PPT
10
11
08:00~14:00 Fizika II- kolokvij
14:00~16:00 Termodinamika - parcijalni test
12
13
10:00~12:00 MSM- PKT, STZOM
14
15
09:00~10:00 Polimerni materijali
10:00~12:00 ZOK
12:00~14:00 ZIO
16
09:00~11:00 Analitička kemija (PKT, PPT), Analitička kemija I., Analitička kemija ZOM
17
18
10:00~12:00 Elektrokemijsko inženjerstvo i korozija i zaštita metala
19
10:00~12:00 ZOK
20
08:00~10:00 Anorganska kemija- Ispit (prof.dr.sc. Grubač)
21
10:00~12:00 Termodinamika- PKT, PPT
22
23
24
25
26
09:00~11:00 Zavod za organsku tehnologiju
27
28
29
11:00~14:00 zauzeto obrana doktorske disertacije
30
09:00~11:00 Analitička kemija (PKT, PPT), Analitička kemija I., Analitička kemija ZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Lip 09
|
Lip 10
|
Lip 11
|
Lip 12
|
Lip 13
|
Lip 14
|
[
Lip 15
]
|
Lip 16
|
Lip 17
|
Lip 18
|
Lip 19
|
Lip 20
|
Lip 21
|
Lip 22
Prikaži tjedan:
Svi 14
|
Svi 21
|
Svi 28
|
Lip 04
|
[
Lip 11
]
|
Lip 18
|
Lip 25
|
Srp 02
|
Srp 09
Prikaži mjesec:
Tra 2018
|
Svi 2018
|
[
Lip 2018
]
|
Srp 2018
|
Kol 2018
|
Ruj 2018
|
Lis 2018
|
Stu 2018
|
Pro 2018