KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2018 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
3
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
14:00~16:00 Opća biokemija- Farmacija
16:00~====> OZS
4
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
16:00~====> OZS
5
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
6
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
13:00~14:00 Fizika II - seminar
7
08:00~12:00 Analitička kemija
8
9
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~13:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
10
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
11
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Projektiranje procesa
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~17:00 Osnove strojarstva St-ZOM
12
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
13
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
13:00~15:00 B.Gotovac
14
08:00~10:00 Anorganska kemija
15
16
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
17
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
18
Cijeli dan====> Festival znanosti
19
08:00~10:00 Matematika - test
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
20
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
21
10:00~14:00 Fizika II- kolokvij
22
23
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
12:00~13:00 Analitička kemija
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
24
08:00~09:00 seminar iz Anorganske kemije 1_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Analitičke kemije 1_PKT_ZO
10:00~12:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-B
12:00~13:00 seminar iz Fizike 2 1_PK
13:00~14:00 Matematika demonstrature
25
08:00~09:00 Odabrani procesi kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
09:00~10:00 seminar iz Odabranih procesa kemijske industrije 3_PK, 3_PKT_ZO
13:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
15:00~17:00 Osnove strojarstva St-ZOM
26
08:00~09:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
09:00~10:00 seminar iz Anorganskih procesa u heterogenim sustavima 1_DKT_M
10:00~11:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
11:00~12:00 seminar iz Polimerizacijskih procesa 1_DKT_M
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
15:00~17:00 Osnove fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1_PPT, 1st_ZOM
18:00~19:00 seminar iz Osnova fizikalne kemije 1st_ZOM
27
08:00~09:00 seminar iz Biokemije II 3_PK
09:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 seminar iz Kemije u farmakologiji 3_PK
13:00~15:00 Matematika
28
29
30
08:00~10:00 Anorganska kemija 1_PK
10:00~12:00 Elektrokemija 2_PKT-KI
13:00~15:00 seminar iz Matematike 2 1_PKT-KI-A
16:00~17:00 Osnove strojarstva 1st_ZOM
17:00~18:00 seminar iz Osnova strojarstva 1st_ZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 02
|
Tra 03
|
Tra 04
|
Tra 05
|
Tra 06
|
Tra 07
|
[
Tra 08
]
|
Tra 09
|
Tra 10
|
Tra 11
|
Tra 12
|
Tra 13
|
Tra 14
|
Tra 15
Prikaži tjedan:
Ožu 05
|
Ožu 12
|
Ožu 19
|
Ožu 26
|
[
Tra 02
]
|
Tra 09
|
Tra 16
|
Tra 23
|
Tra 30
Prikaži mjesec:
Vel 2018
|
Ožu 2018
|
[
Tra 2018
]
|
Svi 2018
|
Lip 2018
|
Srp 2018
|
Kol 2018
|
Ruj 2018
|
Lis 2018