KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2018 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3st_ZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~18:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
18:00~19:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
3
08:00~10:00 Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 3st_ZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
4
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2st_ZOM
12:00~14:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
15:00~16:00 Matematika- demonstarture
17:00~19:00 Analitička kemija 1st_ZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1st_ZOM
5
08:00~11:00 Organska sinteza
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
6
10:00~11:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
11:00~12:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
7
8
9
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3st_ZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~18:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
18:00~19:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
10
08:00~10:00 Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 3st_ZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
11
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2st_ZOM
12:00~14:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
15:00~16:00 Matematika- demonstarture
17:00~19:00 Analitička kemija 1st_ZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1st_ZOM
12
08:00~11:00 Organska sinteza
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
13
10:00~11:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
11:00~12:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
14
15
16
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3st_ZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~18:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
18:00~19:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
17
08:00~10:00 Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 3st_ZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
18
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2st_ZOM
12:00~14:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
15:00~16:00 Matematika- demonstarture
17:00~19:00 Analitička kemija 1st_ZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1st_ZOM
19
08:00~11:00 Organska sinteza
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
20
08:00~10:00 Andričić
10:00~11:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
11:00~12:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
21
22
23
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3st_ZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~18:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
18:00~19:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
24
08:00~10:00 Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 3st_ZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
16:00~19:00 Zaštita voda
25
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2st_ZOM
12:00~14:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
15:00~16:00 Matematika- demonstarture
17:00~19:00 Analitička kemija 1st_ZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1st_ZOM
26
08:00~11:00 Organska sinteza
11:00~13:00 Hrana i prehrana 1_PPT
13:00~14:00 seminar iz Hrane i prehrane 1_PPT
27
10:00~11:00 Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
11:00~12:00 seminar Procesi u prehrambenoj industriji 2_PPT
12:00~14:00 Energija i razvoj 2_DKT_ZO
28
29
30
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3st_ZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~18:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
18:00~19:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 16
|
Tra 17
|
Tra 18
|
Tra 19
|
Tra 20
|
Tra 21
|
[
Tra 22
]
|
Tra 23
|
Tra 24
|
Tra 25
|
Tra 26
|
Tra 27
|
Tra 28
|
Tra 29
Prikaži tjedan:
Ožu 19
|
Ožu 26
|
Tra 02
|
Tra 09
|
[
Tra 16
]
|
Tra 23
|
Tra 30
|
Svi 07
|
Svi 14
Prikaži mjesec:
Vel 2018
|
Ožu 2018
|
[
Tra 2018
]
|
Svi 2018
|
Lip 2018
|
Srp 2018
|
Kol 2018
|
Ruj 2018
|
Lis 2018