KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Siječanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Ožujak 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2018 - KTF - F405
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
12:00~14:00 ZIO
2
08:00~10:00 Tehnološke operacije
11:00~12:00 obrana dokt.rada
12:00~14:00 obrana doktorskog rada
3
4
5
09:00~11:00 Uvod u prehrambene tehnologije
6
7
10:00~12:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
12:00~14:00 ZIO
8
10:00~12:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
9
08:00~10:00 Analitička kemija II
10:00~12:00 Zavod za organsku tehnologiju
10
11
12
08:00~10:00 Instrumentne metode analize
11:00~12:00 Instrumentne metode analize
12:00~14:00 ZKI
13
10:00~12:00 Zavod za organsku tehnologiju
14
10:00~12:00 Termodinamika i termotehnika
12:00~14:00 Biokemija
15
12:00~14:00 Termodinamika realnih procesa - ispiti
16
11:00~13:00 Vijeće Odsjeka za inženjerstvo i tehnologije
17
18
19
10:00~12:00 Uvod u prehrambene tehnologije
20
08:00~10:00 Anorganska kemija
11:00~13:00 dr. sc. Mario Nikola Mužek
21
10:00~12:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
12:00~14:00 ZIO
22
10:00~12:00 Zavod za anorgansku tehnologiju
23
09:00~10:00 prof. dr. sc. M. Erceg
10:00~12:00 Zavod za organsku tehnologiju
12:00~13:00 Barbir
24
25
26
08:00~10:00 Polimerizacijski procesi 1_DKT_M
10:00~12:00 Anorganski procesi u heterogenim sustavima 1_DKT_M
12:00~14:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO, 3st_ZOM
14:00~15:00 seminar iz Zaštite voda 3_PKT-ZO
15:00~18:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
18:00~19:00 seminar iz Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
27
08:00~10:00 Projektiranje procesa 2_DKT-M, 2_DKT-ZO
10:00~12:00 Tehnologija i prerada aluminija 3st_ZOM
12:00~14:00 Uvod u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
14:00~15:00 seminar iz Uvoda u molekularnu biologiju 1_DK_OKB
28
08:00~10:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT_KI
10:00~12:00 Korozija i zaštita metala 2st_ZOM
12:00~14:00 Studija utjecaja na okoliš 2_DKT-ZO
17:00~19:00 Analitička kemija 1st_ZOM
19:00~====> seminar Analitička kemija 1st_ZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Vel 14
|
Vel 15
|
Vel 16
|
Vel 17
|
Vel 18
|
Vel 19
|
[
Vel 20
]
|
Vel 21
|
Vel 22
|
Vel 23
|
Vel 24
|
Vel 25
|
Vel 26
|
Vel 27
Prikaži tjedan:
Sij 22
|
Sij 29
|
Vel 05
|
Vel 12
|
[
Vel 19
]
|
Vel 26
|
Ožu 05
|
Ožu 12
|
Ožu 19
Prikaži mjesec:
Pro 2017
|
Sij 2018
|
[
Vel 2018
]
|
Ožu 2018
|
Tra 2018
|
Svi 2018
|
Lip 2018
|
Srp 2018
|
Kol 2018