KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Prosinac 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Veljača 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
Siječanj 2018 - KTF - E407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
2
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
3
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
4
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
5
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
6
7
8
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
9
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
10
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
15:00~16:00 Tehnologija obrade voća i povrća
11
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
13:00~16:00 Analiza i optimizacija uporabe voda
12
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
13
14
15
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
16
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
17
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~16:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
18
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~15:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
19
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
20
21
22
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
23
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
10:00~11:00 Biokemijsko inženjerstvo
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
24
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
15:00~16:00 Instrumentne metode analize
25
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
26
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
27
09:00~12:00 Poslijediplomski doktorski studij KI
28
29
11:00~15:00 Osnove kemijskog inženjerstva
30
10:00~12:00 Zavod za organsku tehnologiju-ispit
14:00~16:00 Primjenjena matematika
31
09:00~11:00 Obrada otpadnih voda - kolokvij
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Sij 12
|
Sij 13
|
Sij 14
|
Sij 15
|
Sij 16
|
Sij 17
|
[
Sij 18
]
|
Sij 19
|
Sij 20
|
Sij 21
|
Sij 22
|
Sij 23
|
Sij 24
|
Sij 25
Prikaži tjedan:
Pro 18
|
Pro 25
|
Sij 01
|
Sij 08
|
[
Sij 15
]
|
Sij 22
|
Sij 29
|
Vel 05
|
Vel 12
Prikaži mjesec:
Stu 2017
|
Pro 2017
|
[
Sij 2018
]
|
Vel 2018
|
Ožu 2018
|
Tra 2018
|
Svi 2018
|
Lip 2018
|
Srp 2018