KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2017 - KTF - E407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
2
3
4
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
5
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo
6
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
7
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
8
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
9
10
11
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
17:00~====> Voda u industriji
12
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo
13
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
14
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
15
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
16
17
18
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
19
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
15:00~17:00 Prerada i oporaba polimera
20
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
21
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
13:00~16:00 Voda u industriji
22
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
23
24
25
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
26
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
27
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
28
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
29
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Pro 02
|
Pro 03
|
Pro 04
|
Pro 05
|
Pro 06
|
Pro 07
|
[
Pro 08
]
|
Pro 09
|
Pro 10
|
Pro 11
|
Pro 12
|
Pro 13
|
Pro 14
|
Pro 15
Prikaži tjedan:
Stu 06
|
Stu 13
|
Stu 20
|
Stu 27
|
[
Pro 04
]
|
Pro 11
|
Pro 18
|
Pro 25
|
Sij 01
Prikaži mjesec:
Lis 2017
|
Stu 2017
|
[
Pro 2017
]
|
Sij 2018
|
Vel 2018
|
Ožu 2018
|
Tra 2018
|
Svi 2018
|
Lip 2018