KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Studeni 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Siječanj 2018
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Prosinac 2017 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
11:00~13:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
13:00~14:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~15:00 seminar Biokemija 1 3_PK
2
08:00~13:00 Fizika
3
4
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
5
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~15:00 Elektrokemijsko inženjerstvo
6
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PK
10:00~12:00 Premazi 2_DKT_M
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~16:00 Kemijsko računanje 1st_ZOM
16:00~18:00 seminar Kemijsko računanje 1st_ZOM
7
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
14:00~16:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-A
8
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
11:00~13:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
13:00~14:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~15:00 seminar Biokemija 1 3_PK
9
08:00~13:00 Fizika
10
11
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
16:00~18:00 Matematika- kolokvij
12
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
12:00~15:00 Inž.nap.obraded voda, Neda
15:00~17:00 Prerada i oporaba polimera - kolokvij
13
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PK
10:00~12:00 Premazi 2_DKT_M
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~16:00 Kemijsko računanje 1st_ZOM
16:00~18:00 seminar Kemijsko računanje 1st_ZOM
14
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
12:00~14:00 Vrsalović,kolokvij
14:00~16:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-A
15
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
11:00~13:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
13:00~14:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~15:00 seminar Biokemija 1 3_PK
16
09:00~11:00 Blažević
17
18
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
17:00~====> Voda u industriji
19
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
15:00~18:00 Obrada otpadnih voda
20
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PK
10:00~12:00 Premazi 2_DKT_M
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~16:00 Kemijsko računanje 1st_ZOM
16:00~18:00 seminar Kemijsko računanje 1st_ZOM
21
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
14:00~16:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-A
22
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
11:00~13:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
13:00~14:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~15:00 seminar Biokemija 1 3_PK
23
24
25
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-B
10:00~12:00 seminar iz Fizike 1 1_PK, 1_PKT_ZO
12:00~15:00 seminar iz Matematike 1 1_PK
26
08:00~10:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
10:00~12:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
27
08:00~10:00 seminar iz Opće kemije 1_PK
10:00~12:00 Premazi 2_DKT_M
12:00~14:00 Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
14:00~15:00 seminar Inženjerstvo naprednih procesa obrade voda 2_DKT_ZO
15:00~16:00 Kemijsko računanje 1st_ZOM
16:00~18:00 seminar Kemijsko računanje 1st_ZOM
28
08:00~09:00 Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
09:00~10:00 seminar Tehnološki procesi anorganske industrije 3_PKT_KI
10:00~11:00 Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
11:00~12:00 seminar Tehnološki procesi organske industrije 3_PKT_KI
14:00~16:00 seminar iz Opće kemije 1_PKT_KI-A
29
08:00~10:00 Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
10:00~11:00 seminar Elektrokemijske tehnologije u zaštiti okoliša 1_DKT_ZO, 2_DKT_ZO
11:00~13:00 Tehnologija površinske zaštite 2_DKT_M, 2_DKT_ZO
13:00~14:00 Biokemija 1 3_PK
14:00~15:00 seminar Biokemija 1 3_PK
30
31
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 27
|
Stu 28
|
Stu 29
|
Stu 30
|
Pro 01
|
Pro 02
|
[
Pro 03
]
|
Pro 04
|
Pro 05
|
Pro 06
|
Pro 07
|
Pro 08
|
Pro 09
|
Pro 10
Prikaži tjedan:
Lis 30
|
Stu 06
|
Stu 13
|
Stu 20
|
[
Stu 27
]
|
Pro 04
|
Pro 11
|
Pro 18
|
Pro 25
Prikaži mjesec:
Lis 2017
|
Stu 2017
|
[
Pro 2017
]
|
Sij 2018
|
Vel 2018
|
Ožu 2018
|
Tra 2018
|
Svi 2018
|
Lip 2018