KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Listopad 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Prosinac 2017
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Studeni 2017 - KTF - E407
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
2
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
3
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
4
5
6
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
7
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
8
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
9
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
10
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
11
12
13
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
14
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
15
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
16
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
13:00~15:00 izv. prof. dr. sc. V. Sokol
17
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
18
19
20
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
21
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
22
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
23
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
24
08:00~10:00 Polimeri i okoliš 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Analiza i optimizacija uporabe voda 3_PKT_ZO
12:00~13:00 seminar iz Analize i optimizacije uporabe voda 3_PKT_ZO
13:00~15:00 vježbe Termodinamika i termotehnika 2st_ZOM
25
26
27
08:00~10:00 Zbrinjavanje opasnog otpada 3_PKT_ZO
10:00~12:00 Upravljanje kvalitetom 3_PPT
12:00~14:00 Tehnologija proizvoda od grožđa 3_PPT
14:00~16:00 Materijali u graditeljstvu 2_SZOM
28
08:00~10:00 Gospodarenje otpadom 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Elektrokemijsko inženjerstvo 2st_ZOM
13:00~14:00 seminar Termodinamika realnih procesa 1_DKT_M
14:00~17:00 Biokemijsko inženjerstvo
29
08:00~09:00 seminar Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
09:00~11:00 seminar Upravljanje kvalitetom 3_PPT
11:00~13:00 Kemija hrane 3_PPT
13:00~15:00 Tehnologija obrade voća i povrća 3_PPT
30
08:00~10:00 Obrada otpadnih voda 3_PKT_ZO
10:00~11:00 seminar iz Obrade otpadnih voda 3_PKT_ZO
11:00~13:00 Recikliranje krutog otpada 2_DKT_M
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Stu 10
|
Stu 11
|
Stu 12
|
Stu 13
|
Stu 14
|
Stu 15
|
[
Stu 16
]
|
Stu 17
|
Stu 18
|
Stu 19
|
Stu 20
|
Stu 21
|
Stu 22
|
Stu 23
Prikaži tjedan:
Lis 16
|
Lis 23
|
Lis 30
|
Stu 06
|
[
Stu 13
]
|
Stu 20
|
Stu 27
|
Pro 04
|
Pro 11
Prikaži mjesec:
Ruj 2017
|
Lis 2017
|
[
Stu 2017
]
|
Pro 2017
|
Sij 2018
|
Vel 2018
|
Ožu 2018
|
Tra 2018
|
Svi 2018