KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Travanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Lipanj 2023
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2023 - KTF - E401
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
09:00~11:00 Environmental Management Tools 1_CET
11:00~13:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
13:00~15:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO+3_SZOM
15:00~16:00 seminar Zaštita voda 3_PKT-ZO
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
2
08:00~09:00 seminar Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
09:00~11:00 Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
11:00~13:00 Corrosion Engineering in Environmental Protection 1_CET
3
08:00~12:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
12:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
15:00~17:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
4
10:00~12:00 seminar Environmental Remediation Technologies 1_CET
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
5
08:00~10:00 Anorganska kemija
10:00~11:00 TPPT
13:00~15:00 Sustainable Technologies and Development 1_CET
6
7
8
09:00~11:00 Environmental Management Tools 1_CET
11:00~13:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
13:00~15:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO+3_SZOM
15:00~16:00 seminar Zaštita voda 3_PKT-ZO
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
9
08:00~09:00 seminar Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
09:00~11:00 Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
11:00~13:00 Corrosion Engineering in Environmental Protection 1_CET
10
08:00~12:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
12:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
15:00~17:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
11
10:00~12:00 seminar Environmental Remediation Technologies 1_CET
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
12
09:00~11:00 Projektiranje procesa
13:00~15:00 Sustainable Technologies and Development 1_CET
13
14
15
09:00~11:00 Environmental Management Tools 1_CET
11:00~13:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
13:00~15:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO+3_SZOM
15:00~16:00 seminar Zaštita voda 3_PKT-ZO
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
16
08:00~09:00 seminar Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
09:00~11:00 Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
11:00~13:00 Corrosion Engineering in Environmental Protection 1_CET
17
08:00~12:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
12:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
15:00~17:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
18
10:00~12:00 seminar Environmental Remediation Technologies 1_CET
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
19
10:00~11:00 TPPT
13:00~15:00 Sustainable Technologies and Development 1_CET
20
21
22
09:00~11:00 Environmental Management Tools 1_CET
11:00~13:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
13:00~15:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO+3_SZOM
15:00~16:00 seminar Zaštita voda 3_PKT-ZO
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
23
08:00~09:00 seminar Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
09:00~11:00 Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
11:00~13:00 Corrosion Engineering in Environmental Protection 1_CET
24
08:00~12:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
12:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
15:00~17:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
25
08:00~10:00 Razvoj prehrambenog proizvoda
10:00~12:00 seminar Environmental Remediation Technologies 1_CET
12:00~14:00 Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
14:00~15:00 seminar Tehnologije remedijacije okoliša 1_DKT-ZO
26
11:00~12:00 Obrana diplomskog rada- Ena Dadić
13:00~15:00 Sustainable Technologies and Development 1_CET
27
28
29
09:00~11:00 Environmental Management Tools 1_CET
11:00~13:00 Environmental Remediation Technologies 1_CET
13:00~15:00 Zaštita voda 3_PKT-ZO+3_SZOM
15:00~16:00 seminar Zaštita voda 3_PKT-ZO
16:00~18:00 Energija i razvoj 2_DKT-ZO
30
08:00~09:00 seminar Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
09:00~11:00 Kemija i zaštita zraka 2_PKT-ZO
11:00~13:00 Corrosion Engineering in Environmental Protection 1_CET
31
08:00~12:00 Procesno inženjerstvo u zaštiti okoliša 1_DKT-ZO
12:00~15:00 Senzorske analize hrane 2_DPT
15:00~17:00 Kruti otpad i oporaba 3_SZOM
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 28
|
Tra 29
|
Tra 30
|
Svi 01
|
Svi 02
|
Svi 03
|
[
Svi 04
]
|
Svi 05
|
Svi 06
|
Svi 07
|
Svi 08
|
Svi 09
|
Svi 10
|
Svi 11
Prikaži tjedan:
Tra 03
|
Tra 10
|
Tra 17
|
Tra 24
|
[
Svi 01
]
|
Svi 08
|
Svi 15
|
Svi 22
|
Svi 29
Prikaži mjesec:
Ožu 2023
|
Tra 2023
|
[
Svi 2023
]
|
Lip 2023
|
Srp 2023
|
Kol 2023
|
Ruj 2023
|
Lis 2023
|
Stu 2023