KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Ožujak 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Svibanj 2024
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Travanj 2024 - KTF - E400
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
2
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
3
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
4
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
5
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~12:00 Zavod za organsku kemiju
6
7
8
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
9
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
10
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
11
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
12
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
11:00~13:00 Farmacija (Politeo)
13
14
15
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
16
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
17
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
11:00~14:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
18
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
19
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
20
21
22
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
23
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
24
08:00~11:00 Kemija materijala 2_DK-OKB
12:00~15:00 Inženjerstvo otpadnih voda 2_DKT-M
25
08:00~11:00 Kemija u farmakologiji 3_PK
11:00~12:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Osnove biotehnologije 3_PPT+3_PKT-ZO
14:00~15:00 seminar Osnove biotehnologije 3_PKT-ZO
26
08:00~11:00 Prirodni organski spojevi 2_PK
13:00~14:00 Ispit Opća mikrobiologija
27
28
29
08:00~10:00 Biokemija II 3_PK
12:00~14:00 Priprava tehnoloških voda 3_PKT-KI
14:00~16:00 Galvanotehnika 3_PKT-KI
30
08:00~11:00 Kemija i tehnologija aromatičnog bilja 1_DK-OKB
11:00~14:00 Ekološka proizvodnja hrane 2_DPT
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Tra 24
|
Tra 25
|
Tra 26
|
Tra 27
|
Tra 28
|
Tra 29
|
[
Tra 30
]
|
Svi 01
|
Svi 02
|
Svi 03
|
Svi 04
|
Svi 05
|
Svi 06
|
Svi 07
Prikaži tjedan:
Tra 01
|
Tra 08
|
Tra 15
|
Tra 22
|
[
Tra 29
]
|
Svi 06
|
Svi 13
|
Svi 20
|
Svi 27
Prikaži mjesec:
Vel 2024
|
Ožu 2024
|
[
Tra 2024
]
|
Svi 2024
|
Lip 2024
|
Srp 2024
|
Kol 2024
|
Ruj 2024
|
Lis 2024