KTF-Split
Kemijsko-tehnološki fakultet
Nastavni programi i raspored
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Sij
Vel
Ožu
Tra
Svi
Lip
Srp
Kol
Ruj
Lis
Stu
Pro
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
2027
2028
2029
Pregled
rezervacija
Dvorane
Izvještaj
Pretraži:
Gost
Lista korisnika
Dvorane
C611
C613
E400
E401
E402
E407
F401
F402
F405
F406
F407
Kolovoz 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
Listopad 2022
Pon
Uto
Sri
Čet
Pet
Sub
Ned
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
Rujan 2022 - KTF - C613
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Ponedjeljak
Utorak
Srijeda
Četvrtak
Petak
Subota
Nedjelja
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Čorba Marija
10
11
12
13
10:00~11:00 Povjerenstvo za nastavu
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Matea Martić
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Topić Patricia
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Galić Mia
14
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Kuliš Ivana
15
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Baranović Lucija
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Brajnović Ana
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Horvat Ivana
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Galov Karla
16
17
18
19
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Vatović Maris
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Babić Neva
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Ivančević Antea
20
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Matuzić Lucija
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Barišić Iva
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Ilić Ana
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Miloloža Ena
14:00~15:00 Obrana diplomskog rada - Šetka Ivana
21
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Ćorić Misalv
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Džepina Matea
22
09:00~10:00 Obrana završnog rada - Galić Jelena
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Mirjana Cestarić
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Nadilo Antonia
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Vukičević Mira
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Pavić Petra
23
09:00~10:00 Obrana završnog rada - Tominac Katarina/Klišanin Nikolina
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Capurso Orsat
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Peran Lucija
24
25
26
09:00~10:00 Obrana završnog rada - Duktaj Mirna
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Pranjković Lorena
11:00~12:00 prof. dr. sc. Olivera Politeo
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Maričević Martina
13:00~14:00 Obrana diplomskog rada - Brajković Marija
14:00~15:00 Obrana završnog rada - Bošnjak Julijana
27
09:00~10:00 Obrana završnog rada - Ercegović Linda/Spajić Ivana
10:00~11:00 Obrana završnog rada - Bartulović Donna
11:00~12:00 Obrana završnog rada - Dujmović Jana
12:00~13:00 Obrana završnog rada - Talijančić Antonia
13:00~14:00 Obrana završnog rada - Lončar Karla
14:00~15:00 Obrana završnog rada - Klara Dujmović
28
29
10:00~11:00 Obrana diplomskog rada - Šimić Kristina
30
09:00~10:00 Obrana diplomskog rada - Pirja Lidija
<< Prethodni mjesec
Ovaj mjesec
Sljedeći mjesec >>
Referada
Raspored
Prikaži dan:
Kol 28
|
Kol 29
|
Kol 30
|
Kol 31
|
Ruj 01
|
Ruj 02
|
[
Ruj 03
]
|
Ruj 04
|
Ruj 05
|
Ruj 06
|
Ruj 07
|
Ruj 08
|
Ruj 09
|
Ruj 10
Prikaži tjedan:
Kol 01
|
Kol 08
|
Kol 15
|
Kol 22
|
[
Kol 29
]
|
Ruj 05
|
Ruj 12
|
Ruj 19
|
Ruj 26
Prikaži mjesec:
Srp 2022
|
Kol 2022
|
[
Ruj 2022
]
|
Lis 2022
|
Stu 2022
|
Pro 2022
|
Sij 2023
|
Vel 2023
|
Ožu 2023